Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pasaréti lovarda ló bérlés,...

Pasaréti lovarda ló bérlés, felestartás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmmel kb 4-5 éve járunk már a Honvéd lovardába(előtte is lovagoltunk), és mostanában komolyabban kezdtünk el gondolkodni ezen a téren, mivel úgy érezzük, már nem tudunk "a mostani állapotokkal" tovább fejlődni. (Egyre több kezdő, akik nem tudnának egyedül osztályban menni, ezért konkrétan a saját osztályainkban mi vagyunk az egyetlenek, akik elbírnak a lóval, viszont ránk nem tudnak már annyit figyelni.) Továbbá pedig szeretnénk komolyabb feladatokat is kapni, ez pedig nem lenne megoldható, amíg nem bérlünk/tartunk felesben ott egy lovat. (Mivel saját ló túl drága lenne, a lovardából elmenni pedig nem szeretnénk..)

Szóval egyrészt az lenne a kérdésem, hogy az iskolalovak közül mennyiért és kiket lehet bérelni, a másik pedig, hogy van-e jelenleg a lovardában olyan bértartó, aki felestársat keres?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. ápr. 24. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Első blikkre nekem is egy kérdésem lenne. Ezt miért tőlünk kérdezitek, és nem az otaniaktól? Valószínűleg a lovak gazdái tudják jobban, hogy el/kiadó-e a lovuk, stb.

Másfelől szerintem ahol ezen múlik, hogy az edző foglalkozik-e veletek, vagy nyugodtan elkéri a pénzeteket, és a szátokba sz.rik érte, ott én nem biztos, hogy még több pénzzel kívánnám tömni őket.

2016. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A Honvéd lovardától többet ne várjatok. Nem lehet azért csinálni egy sportot, mert jó a társaság. Egyrészt ott egy feles bértartás simán annyi mint máshol egy teljes, másrészt szánalmas a színvonal, az edzők, a lovarda és a lovak állapota is.

2016. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!