Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles Bérlés mit takar? Saját...

Konya bence kérdése:

Feles Bérlés mit takar? Saját felszerelést kell vegyek?

Figyelt kérdés
a lovardában van olyan lehetőség hogy az egyik iskolai lovat amit csak én lovagok a tartás feléért csak én lovalom. Ezt pontosan mit takar?

2015. febr. 5. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni, ott ahol lovagolsz.

Bérlik a helyet? Vagy saját?

Tisztítja a lovat, eteti, stb.

Sok mindennek a felét kell állni.

Kérdezd meg, hogy menyi a fele. Oszd meg velünk légyszíves, mert kíváncsi lennék rá. :)

2015. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha fele tartást fizetsz, az általában azt takarja, hogy az idő felében, tehát heti 3-4 napot lovagolhatsz, a másik felében ők használják a lovat (vagy kiadják másnak). Hogy pontosan mit tartalmaz a szerződés, azt tőlük kellene megkérdezned. Kétlem, hogy felszerelést kellene vásárolnod, biztosan van a lónak, amit vele együtt használhatsz.
2015. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában azt jelenti, hogy ők is lovagolhatják a pacid...
2015. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen de ugye iskolai ló és csak én lovaglom mert midnek alatt vad alattam meg szelíd ezért kérdezem.
2015. febr. 6. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom...
2015. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!