Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi ido után kezdhetek...

Mennyi ido után kezdhetek díjugratni? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy éve kezdtem lovagolni és tudom hogy még sokat kell tanulnom de nagyon érdekelne a díjugratás. Már tudok vágtázni. Arra lennék kiváncsi hogy mennyi ido után kezdhetek el ugrani és esetleg versenyekre járni.

Elore is köszönöm a válaszokat


2016. ápr. 27. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd ha az edződ úgy ítéli. Erre nem lehet így válaszolni, pláne nem ennyi infó alapján.

Ha napi kétszer lóra ülsz, akkor egy hónap múlva. Ha kéthetente egyszer, akkor meg egy év múlva. De ez is csak nagyvonalú tipp, mert senki se látott még lovon innen.

2016. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első mondja, csak pontosítsunk: Ha kéthetente egyszer ülsz fel, akkor soha. Ha hetente egyszer akkor talán 100 év múlva. Ha ennél sűrűbben jársz, akkor annál hamarabb, minél többet gyakorolsz. Abból kiindulva, hogy jó az edződ és a lovad, egy-két éven belül lehetséges, heti 3-4 edzés mellett.
2016. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, köszi :)

Amúgy egy héten haromszor szoktam lovagolni es igyekszem minnél többet csak teniszezek is és így egy kicsit nehezebb. De ha lenne idom, akkor minden nap lovagolnék

2016. ápr. 28. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!