Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy átlag ló?

EasyHUN kérdése:

Mennyibe kerül egy átlag ló?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Az "átlag" ló olyan 300.000 körül van.


(vannak nagyon drága fajták is, egy fríz például 1.000.000-nál kezdődik)

2016. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
~80-150 ezernél kezdődik, igaz, ott sokszor a beteg ló, bevakolatlan, nyers, ismeretlen ló, túlkoros vagy póni. A teteje több millió, sőt - például az olimpiai csapat aranyérmes lova eladó, árverésen. Én tudni se merem, mennyi lesz a vége.
2016. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy használható hobbi alapló 200-350 ezer.
2016. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bevakolatlan igazából belovagolatlan vagy teljesen nyers akart lenni, csak telefonról írtam. Bár ettől még lehet vakolatlan is :D
2016. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
250 ezernél olcsóbb egészséges használható lovat tuti nem kapsz. Ha ennél olcsóbb akkor vagy nyers vagy beteg.
2016. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ritkán, de kapsz 250 alatt is. Én 180-ért vettem 13 évest, teljesen rendben van, bomba biztos ló.

De ez is nagyon változó, mert ismerősöm 6 nullás lovat vett, és később kiderült, hogy rosszak a lábai, stb.

Szóval változó, hogy mennyiért lehet már "használható" lovat kapni.

2016. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 éves, egészséges, tisztavérű, olcsott, szűrt jófej lovat vettem 200 ezerért. Tény, hogy tudni kell választani, meg némileg lovagolni hozzá. De ez a kérdéa alpvetően olyan, mintha azt kérdeznéd, mennyibe kerül egy átlag autó.
2016. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!