Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugrató versenyen lehet...

Díjugrató versenyen lehet használni ujjatlan versenyinget/versenypólót?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy vagy díjugratásban vagy díjlovaglásban (ha eltekintenek a zakótól a meleg miatt főleg díjugratásban) nem lehet használni, de már nem emlékszem hogy melyik szagágban... Díjugratásban versenyzem, de feleslegesen nem akarok venni, ha nem lehet használni, szabályzatokban nem találok erről semmit.

Köszönöm a válaszokat :)



2016. máj. 26. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha nagy meleg van akkor meg szokták engedni a zakó levételét, de nem nagyon örülnek, ha ujjatlan ing van rajtad.

Szerintem díjlovaglásban még kevésbé nézik jó szemmel, mint ugratásnál.

2016. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Díjugratásban nagy meleg esetén leveheted, semmilyen hátrányod nem származik belőle, ha engedélyezik. Kivétel ez alól a stílusverseny (pl B1a). Díjlovaglásban én úgy tudom, minden esetben kötelező, legalábbis pár éve még így volt. GYEPOSZ és Póniklub versenyeken a gyerekekre való tekintettel engedélyezni szokták az inget :)
2016. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ujjatlan ingben nagyon nem illik lovagolni, versenyezni meg főleg nem. Nem tiltja a szabályzat, de előfordulhat, hogy szólnak érte. Attól függ ki a bíró, milyen napja van. Volt olyan, hogy azért rámszóltak, mert a magasított nyakú ingemen 1 (!) gomb nem volt begombolva, nem kezdhettem el a pályát, míg be nem gomboltam, de láttam már nyakkendő nélkül galléros ingben versenyzőt és a kutya se szólt érte.
2016. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nem fogok venni ujjatlant, ha így tényleg az lenne hogy nem nézik jó szemmel, feleslegesen meg nem akarok rá költeni..

Mindenkinek ment a zöld😉

2016. jún. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!