Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy katolikus...

Szerintetek egy katolikus iskolában megengedhető (nyáron) hogy ujjatlan felsőben menjünk?

Figyelt kérdés
Mert az egyik tanár azért szólt be,amiért ujjatlan felsőben voltam,mivel szerinte nem jó hogy mindenki látja a vállam.(?)Egyetértetek ezzel?

2016. ápr. 29. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt baromságnak tartom, én úgy öltözök ahogy nekem jó, nem érdekel hogy mit tart jónak az iskola. Sose érdekelt az sem ha szólnak érte... szokjanak hozzá.
2016. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Katolikus iskolába járnak a gyerekeim, még sose szólt be senki ilyen miatt. A tanárok is simán hordanak ujjatlant melegebb időben.
2016. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is katolikus gimibe jártam, de ilyenért azért még nem szóltak.
2016. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem katolikus iskolába járok, de nálunk nem szabad, hazaküldenek miatta (térd fölött érő nadrág miatt is). A házirendben is benne van. Ettől függetlenül szerintem ez hülyeség mert 30 fokban senki nem akar megsülni a hosszú ujjú, szárú ruhákban, de inkább betartom ezt a szabályt még ha nem is értek vele egyet, hogy ne legyen belőle balhé.
2016. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. ápr. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!