Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a lovam lábával?

Mi lehet a lovam lábával?

Figyelt kérdés
Van egy angol telivérem. Nagyon változóan kezdi a munkát a napokban. Van amikor teljesen tökéletesek a lábai a munka során és van amikor az edzés első 5-10 percében biceg a jobb első lábára, aztán "bemelegszik" és utána teljesen jó. A doki egyébként hétfőn jön. Mi porcleválásra gyanakszunk a jobb első lábában, a boki tájékán. Ha esetleg valóban porcleválás, akkor a következőket szeretném kérdezni: Ha ezt onnan kiműtik, utána ugyan úgy fogjuk tudni folytatni a versenyzést (díjugratás)? Anyagilag a műtétre nézve milyen árban van? Mennyi a felépülési idő? A válaszokat előre is nagyon köszönöm, a szivem csücske, megszakadna a szívem, ha bármi történne vele... :(
2016. jún. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy porcleválás lenne, mert az nem időszakosan jelentkezne, egyébként meg sánta lovat első körben MINDÍG pihentetünk, de ne zavarjon... Így zárjuk ki azt, pl meg nem gyógyult sérülésről beszélünk.
2016. jún. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A porcleválás időszakos! És a ló pihen, nincs munkában. Amikor második alkalommal megint bicegve kezdte a munkát, leszálltam és bevittem. Nem kioktatást kértem, hanem a pár infot a porcleválásról.
2016. jún. 5. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugalmi állapotban meleg a problémás lába?
2016. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem!
2016. jún. 5. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg kováccsal, patakeresővel! Simán lehet ott is a gond. Illetve meg kéne nézni kézen, kemény talajon ügetésben megvezetve, először lassan ,aztán kis fokozással, hogy mit csinál, tehát, hogy csak súly alatt jelentkezik-e a gond.
2016. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!