Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit kérhetnék el érte?

Mennyit kérhetnék el érte?

Figyelt kérdés

14 éves tisztavérű lipicai herélt. Régen fogatos versenyló volt ezért gyönyörű a mozgása fogatban és úgy általaban is.

Csak kettesben kocsizik. Be van lovagolva akár ügyesebb kezdő lovasnak is ajánlanám.

Kicsi ugrásokat is ugrik de nem igazán próbáltuk nem ez a profilja.

Mégcsak pálca sem kell lovaglasához egy cuppogásra vált gyorsabb jármódba. Egy rossz szava nincs nyereg alatt meg amúgy sem. Csikózablával lovagolom terepbiztos semmitől sem fél.

Futószáron is szóra dolgozik mindhárom jármódban. Nagyon gyors ló oriási vagtaugrásai vannak. Az ügetése is magas gyors.

Semmijen egészségügyi problémával nem rendelkezik sosem volt beteg. Mind a négy labát kézségesen feladja be van patkolva.

Nagyon társas ló egyedül nem tartható kell mellé ló.

Rendes kedves bújós érti az ember szavát. A pálcát/ostort nem igényli szép szóval bármit megtesz amit kérsz tőle. Tehát egy tökéletes hobbiló de fogatban akár még versenyezni is ajánlom.

165 cm marmagas vékony sportos szürke és nincs kosfeje kifejezetten szép intelligens feje van.

Minden papírja oltása útlevele vérvétele minden rendben van.



Szerintetek mennyi lenne a reális ára ti mennyit adnátok érte?



2016. jún. 8. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ritka a Lipicai, ha tisztavérű, hidd el kapkodnak érte, gondolkozhatsz 2.5-3 millióban
2016. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%

2-3 millióból már jó lovat lehet venni...


300-400 ezret kérhetsz érte maximum. Hobbiló nem ér többet.

2016. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De ki beszélt itt milliókról? A reális árát kérdeztem nem milliókat akarok érte kapni ..miről beszélsz első? Ha nem értesz hozzá tehát nincs érdemi mondanivalód lehet máshol szórakozni. Irígység :/ Köszönöm.
2016. jún. 8. 16:17
 4/23 piriiiii ***** válasza:
0%

Én a kettő első válaszoló között, 1 millió forint környékén.

Ha tényleg olyan jó ló, mint írod, akkor ez reális ár szerintem, viszont azért nem is fiatal ló már.

2016. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem, ő kötekedésből írta ezt. Azért írta még oda hogy "a lipicai olyan ritka" :)


Tényleg nem ritka de egy lóhoz értő ember nem divatból vesz lovat tehát nem a ma divatos és ritka fajtákat részesíti előnyben hanem a ló képességei alapján választ.


Ha őszinte akarok lenni egy ilyen lónak mint ez nincs ára a jó tulajdonságait megfizetni nem lehet.

1 millió rengeteg ennyiért nem veszik meg.

Én 250-300 ezer ft körül gondoltam érte.

Kiváncsi lettem volna hogy hozzáértők (mert vannak itt olyanok is) mennyit gondolnanak érte.

Aki nem ért hozzá minek ír?? Ez röhejes.


Akkor írj ha értesz hozzá ha nem hát senki sem kötelez :)

2016. jún. 8. 17:01
 6/23 A kérdező kommentje:
A "hülyézést" meg inkabb nem kommentálnám.. Nem engem hanem íróját minősíti. Igaz anonim de azért írom hogy legalább magad vedd észre.
2016. jún. 8. 17:04
 7/23 piriiiii ***** válasza:
0%
Haha. :D :D
2016. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Idegeskedj kislányom, nekem aztán mindegy :) 2 hete adtam el egy 16 éves lipicait, igen tisztavérű, remek kondi, hibátlan lábak, hibátlan fogsor, szóval tipikus jól karbantartott paripa, és kapaszkodj meg.. 3,4millióért vitték el.


De most itt azt bizonygatod, hogy nem ér annyit a lovad, tehát teljesen az ellentéte az eddigi leírásnak.


Most döntsd már el.


Add oda ingyen egy lovasiskolának, örülni fognak.

2016. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Bőven többet ér, mint pár százezer,1-1,5 millióért bőven eladhatod.
2016. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy meg nem azt írtam, hogy maga a lipicai ritka, hanem az, hogyha tisztavérű, keress eladó lipicait 99%uk keverék.


Tanulj meg írni is meg olvasni is, rengeteg helyesírási hiba van a kérdésedben.

2016. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!