Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 3 éves csikónak milyen tápot...

3 éves csikónak milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés
Lovas alatt dolgozik, ugrómunkát elkezdte, kicsit szeretném gömbölyíteni, illetve valami olyan tápot keresek, ami kicsit felélinkíti. 

2016. jún. 20. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia en szemely szerint nem ajanlom a.lotapokat nagyon.rosszakat hallottam rola amik benne vannak es meg doppingolja is a lovakat

Egy idoben en is akartam de allatorvosom lebeszet rola

Ha gombolyiteni akarod adj neki kukoricat

Zabot, korpat,vagy arpat de lotapot nem ajanlom de ez a te dontesed:) kulonben az en lovam heti 3-4 szer dolgozil ebbol egy alkalom.ugroedzes

Es reggel kap zabot utana kint van legelon vagy ha akar akkor szenazik delutan jon erre egy kis gyumolcs zoldseg este behozom.legelorol zab+korpat kap es este szenat eszik es igy is h dolgozik majdnem gurul meg lotap nelkul is :)

2016. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eszi meg ezeket sajnos, csak a szénát meg a zabot, de még a gyümölcsöket sem, ezért gondoltam, hogy hátha valami táp jó lenne neki.
2016. jún. 21. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah ertelek bele se szagol semmi?

Akkor adhatsz neki de valami nagyon alacsony feherjetartalmu tapot nehogy patairhagyulladas legyen a vege:(

2016. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szájába veszi aztán kiköpi, az almába is beleharap aztán meg se rágja csak kiejti a szájából.
2016. jún. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!