Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Körülbelül mennyibe kerülhet...

Körülbelül mennyibe kerülhet egy 5 éves Holsteini mén?

Figyelt kérdés

Alapszinten belovagolt, nem versenyzett.

Viszont a vérvonalába megtalálható például Capitol I, Cor de la Bryere, Lord, Contender, Ladykiller. Szóval elég jó.

Na, és engem az érdekelne, hogy egy ilyen lovat körülbelül milyen értékben adnak el?



2016. jún. 23. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
2-2.5 millió forint simán. Nekem most csak egy holsteini heréltem van. Őt 4.2 millióért vettem. Idén lesz 6 éves.
2016. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dob a származás,de még többet az eredmények,és az eredmények függvényében lehet növelni a fedeztetési árat. Képzettség is számít de szerintem ilyen kaliberű egészséges,jó lábállású ló milliótól indul,1 misi az alja.
2016. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már be van lovagolva akkor 2,5-3 millió minimum az ára, főleg a felmenői miatt is.
2016. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!