Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek milyen lova van? Ha...

Kinek milyen lova van? Ha szeretnél, kérlek mesélj róla.

Figyelt kérdés
Meséljetek róla bármit! Hogy hogy tettetek rá szert/vettétek, egy-két történetet róla, hol és hogyan tartjátok, hogy néz ki, vagy milyen tulajdonságai vannak :D

2016. jún. 25. 21:34
 1/2 anonim válasza:

Nekem egy '99es MS kancám van felesben, úgy egy hónapja, szóval nagyon még nem vagyok benne ebben a saját lovas bizniszben, de kezdem megszokni a gondolatot..

Nagyon aranyos, pej lovacska, még ismerkedünk, de jövő hónaptól elkezdünk edzésekre járni, ősszel pedig vele tenném le az ugró Rajtengedély Vizsgát.

Már most imádom, okos ló, nagyon könnyen hajlik, de az előző felestartója elrontotta, ezért ugróló létére kicsit fél az akadályoktól, de határozott rálovaglással szépen ugrik. Mostanában járóiskolázunk, ezt egyre jobban élvezi, pedig az elején folyamatosan megállt a rudak előtt vagy átesett lépésbe, néha pedig félreugrott. Egy probléma van vele, bal kézen mindig ellenvágtázni akar, de általában egy-két vágtaugrás után ráeszmél, hogy másik irányba ugratom és lábat cserél.

Egyébként Dámának hívják :)

[link]

És egy kép, hogy dicsekedhessek vele..

2016. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem nem rég óta van egy Welsh pónim(kanca) a neve Táncos.

Én úgy kaptam meg,hogy régóta járok egy helyre lovagolni,és eddig egy öreg pónin lovagoltam,de kinőttem,és le is sántult :/

Aztán ott volt Táncos(senki sem foglalkozott vele)

elkezdtem vele foglalkozni,mindig lecsutakoltam,kivittem,megjárattam és a tanya tulajdonosa mondta nekem,hogy próbáljam meg kintre szoktatni(ugyanis nagyon ijedős,még a széltől is megijed)és ugye már most így kb 5-6-ik alkalommal volt kint,egyre jobban viselkedik.

Aztán mondta a tanya tulajdonosa,hogy úgy látja,hogy kötődik hozzám az a ló.Mondta,hogy mivel se neki,se a fiának nincs ideje vele foglalkozni,lehet az én lovam(persze nem csak úgy mondta,hanem minden papírt ideadott utána meg minden)csak annyi a kérése,hogy járjak el vele szüretire meg ne vigyem el a tanyáról.

2016. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!