Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 5-10 sorban kérlek írd le...

Z. f. kérdése:

5-10 sorban kérlek írd le életed legizgalmasabb, leghihetetlenebb, legtanulságosabb, vagy csak egyszerűen a legjobb sztoriját, amit például szeretnél filmen látni, könyvben olvasni, színházban újraélni?

Figyelt kérdés
lehet berúgós, lehet szexes, lehet rendőrös-bűnözős, lehet gyerekkori, bármilyen!

2013. jún. 24. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
ha nem akarsz sztorizni, akkor a legabszurdabb, vagy legérdekesebb párbeszéded is ideírhatod :)
2013. jún. 24. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
20 éves létemre tegnap kiestem a zuhanyzóból.:D
2013. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen megeröszakoltak majd intèzetbe kerültem.mint sokan mások az intézetböl, , hamar 2 gyerekes egyedülálló anyává váltam. Aztán jött a happy end :megismertem a férjem, boldogan élünk mint egy normális család. Ebből már lehetne könyvet irni.majd egyszer megirom ha lesz időm.
2013. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

én szívesen megosztanám de elég spéci eset csak annak mesélem el akit érdekel :D

lehet untató.. de egyedi

2013. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mondd el mindenképpen!!!

neked meg örülök hogy happy end lett belőle :)

a zuhanyzós meg vicces :)

2013. jún. 24. 20:27
 6/7 anonim válasza:
100%
Még régen egy olyan kollégiumban laktam ahol egy egész szintnyi rocker,punk és skinhead élt teljes összetartásban és barátságban. Megosztottunk mindent egymással, hatalmasakat buliztunk, ökörködünk, egy emberként védtük meg egymást ha valakit megtámadtak és gyakorlatilag hatalom nélküli rendben éltünk. 1/3 volt a kommuna neve a szintünkről elnevezve. De sajnos ugye az idősebbek végeztek a fiatalabbaknak meg már túl kemények voltak a próbák amiken át kellett esni a befogadáshoz ezért a saját farkába harapott kígyóként veszett ki. Kissé szomorú sztori de megélni nagyon jó volt :D
2013. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legtanulságosabb:


4 éve megismertem egy srácot, akkor volt 24. A családjában sok gond volt, és mindig úgy érezte, hogy az ő feladata összetartani őket, beleértve az öcsét és az apját. Az anyja kiskorában meghalt. Nagyon sokat vitatkoztak hárman, ő pedig a végén mindig próbálta a békebírót játszani. Én próbáltam meggyőzni, hogy ez így nem jó, nem fogja tudni visszaállítani a régi rendet, de ő csak azt akarta. Mindent feldobott a családjáért, akik persze ezt észre sem vették. A srác meg azt nem vette észre, hogy nem neki kellene vigyáznia rájuk, hanem rá kéne vigyázni. Másfél évig ez ment, közben mi összejöttünk, én próbáltam neki segíteni ebben a család dologban de menthetetlen volt. Teherbe estem, amire felvillant nála, hogy már tényleg elég a családi drámából. Erdélybe költöztünk. Egy éve, hogy az apja meghalt. Az öccse fősulira ment, mi meg boldog családként élünk.


A tanulság szerintem, hogy lehet, vagyis kell segíteni, de nem úgy, hogy mindent feldobni és olyan áldozatokat meghozni, ami senkinek sem jó. Ő próbálta minden erejével, de nem ment és még időben kilépett, még mielőtt ő is beletört volna.

Nagyon sajnálom, ami vele történt, de most van új családja, akik szeretik, és támogatják. Ráadásul még sosem láttam ilyen jó apát. Mindig attól féltem, hogy olyan lesz mint az ő apja (alkoholista, agresszív vadállat) de ő nem.


Megfelel? Szerintem mehetne könyvbe.

2013. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!