Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok haflingi ló neveket?

Tudtok haflingi ló neveket?

Figyelt kérdés
sziasztok veszünk egy haflingi lovat és szeretném ha a lótartási tapasztalaitokkal segítenétek és még mielőtt ide írjátok hogy ha ilyet kérdezek nem állok készen egy saját lóra de én úgy érzem van elég tapasztalatom persze tudhatnák sokkal többet... a lényeg hogy a ti lóneveitekre és tapasztalataitokra vagyok kiváncsi
2016. jún. 30. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem jó az, ami az útlevelében van?
2016. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 9 haflingi kancám abból kettőnek csikója van egy meg hamarosan ellik. Ezek a hidegvérű kislovak igazi családi hátasok. Mivel fáradhatatlanok és mozgékonyak. Hátaslónak,hámoslónak és szabadidőlónak kiválóak. Sokáig veled lesz kb 40-45 évig. Ezek a lovak nagyon jó állatok viszonylag igénytelenek és takarmányból is keveset esznek. Én ugye ménesben tartom őket napközben. Az első kancámat Mayának hívják de a fajtát szőke szépségnek becézik ez segíthet.

Rajtuk kívül még egy arab telivér csődöröm és egy angol telivérem van egy csikóval és egy magyar sportló kancám.

2016. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. júl. 1. 09:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legfontosabb hogy 2 (max. 3) szótagnál ne legyen hosszab egy név (állatoknál). Nekünk is haflibgink van. Az ő neve Sári. De őt igy vettük. (ez volt már a neve)

Nagyon barátságos, nagyon jó hobbi ló.

Én se vagyok valami profi. Hobbi szinten lovagolok rajta.

2016. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sokáig élnek! Mögé ne állíts senkit nagyon nagyot rúgnak! Ha osztályba vagy terepen lovalgolsz és többen vagytok te állj a sor végén! Sokat esznek!

A nevek ;

Amanda

Hajn

Bella

Bella

2016. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
5-ös, nagyon röhögök XDDDD Ekkora butaságot is rég olvastam XDDDD
2016. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon kösziii sokat segítetek!!
2016. júl. 2. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Melissza, Hafi, Aya

Életemben két haflingivel találkoztam, mindkettő agresszív volt, nekinyomta a lovasa kezét a karámnak, ami emiatt eltört, bent a pályán és terepen is nagyon rohantak, és rúgtak is. Nem tudom, hogy ebből mennyire lehet általánosítani, de nekem nem volt jó tapasztalatom velük. Viszont futószáron szóra dolgoznak.

2016. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a Hafikról csak jó t tapasztaltam. Tényleg??? Na nee. :o
2016. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kamilla , borostyán, csibész, manó
2016. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!