Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Szilaj...

Mi a véleményetek a Szilaj című meséről?

Figyelt kérdés
Nekem ez volt a kisgyerekkorom, imádom.
2016. júl. 4. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom, még a mai napig nem bírom végig nézni sírás nélkül. Az egyik legjobb!

22/N

2016. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szerettem, hogy még a vhs kazettán is megvan az eredeti :D mikor kijött.

Meg fejből tudom a betétdalait :)

2016. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Legalább hússzor láttam :D imádom :D
2016. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom, megható. Régen nagyon sokat néztem. A zenéit is szeretem. :)
2016. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon szeretem, de az embert (nem csak a rossz szándékúakat) kicsit negatív oldalról közelíti meg
2016. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerettem, meg is van, de egy-két dolgot furcsállok benne: Szilajnak levágják rövidre a sörényét és a farkát, de néhány hét alatt újra megnő neki ugyanolyan hosszúra, mint azelőtt. Ez a valóságban kb. 2 év lenne. Aztán az eredeti családjában (ménesében) van két kiscsikó, akiket megment a pumától. Amikor a film végén hazatér, a két csikó nem nőtt semmit, ugyanakkorák, holott ennyi idő alatt sokat kellett volna nőniük, változniuk.

Meg eleve az, hogy felnőve az anyja ménesében marad, sőt annak lesz a vezetője? Ez lóéknál nem így szokott működni. Az lett volna reális, ha új ménest alapít a foltos kancával, nem pedig az, hogy hazatér anyucihoz. Tudom, mese...

2016. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!