Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megengedik?

Szerintetek megengedik?

Figyelt kérdés
Van egy lovarda ami bezárt és oda jártam. A lovakat ,ég nem sikerült eladni, mármint az iskolalovakat és arra gondoltam, hogy kimennénk néha és lecsutakolnánk őket, kikefélnénk a sörényüket, ilyenek. Szerintetek, ha ezeket megengedik akkor még mit lehetne megkérdezni? Mármint ezen kívül mivel tudnánk jobbá tenni a napjaikat, mert most pl senki nem lovagolja őket, csak nagyon nagyon ritkán... tehát elég sanyarú sorsuk van, mert a napjuk nagy részét boxban vannak.

2016. júl. 10. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Vedd meg őket vagy felejtsd el.
2016. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért? igazából a tulaj nagyon jó fej, pl mikor múltkor kimentünk meglátogatni őket bemehettünk a boxokba, fotózhattuk őket, sőt amelyik ló lent volt a legelőn akkor a lovásszal mi hozhattuk föl őket.... szted az egyetlen megoldás a saját ló?
2016. júl. 10. 19:54
 3/9 Maffin01 válasza:
89%
Szia! Szerintem megengedik! És ez nagyon kedves tőled... Szerintem a legnagyobb örömmel fognak várni titeket :) Szerintem mindenképp kérdezz rá a tulajtól :)
2016. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Elsőnek igaza van. Attól, hogy bezárt, a lovakat el kell valahogy tartani, és gondolom így is eléggé pénzszűkében vannak, nemhogy még ingyenlovagló kislányokkal is kelljen foglalkozniuk. Nyilván, ha segítetek a gondozásukban, annak örülnek, ingyen munkaerő mindig jól jön, de hogy ti ezért bármit is lássatok a lovaglás dologgal kapcsolatban, felejtős.
2016. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Felreertettetek, lovagolni nem akarunk. Azt a mozgasrol, azert irtam, mert ig, negtudjatok hogy miert akarok szebb napokat szerezni nekik

2016. júl. 11. 00:21
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem lesz szebb napja attól, hogy valaki kefélgeti, miközben ő leginkább csak mozogni akarna már végre. A ló alapvető szükségletei között a kaja és a mozgás első helyen áll, az emberi foglalkozás meg rajta sincs a listán.


Igaz, ennek erősen ellentmond, hogy al egelőről hoztátok fel őket...

Egyébként elküldeni nem hiszem, hogy el fognak, hacsak nem kifejezetten a terhükre vagytok valami miatt.

2016. júl. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ritkán vannak legelőn és akkor is az fel van parcellűzva, tehát kb. egy 10x10 méteres parcellán van két ló. Ügetni, vágtázni ott sem tudnak csak minimálisat, csak kicsit ugye legelészni és közben sétálgatni. Elküldeni szerintem sem fognak vagyishát reménykedek :)
2016. júl. 11. 11:49
 8/9 Maffin01 válasza:
Halljátok örülnének az ingyen munkaerőnek hogy nem nekik kell mozgatni őket lekefélni stb...
2016. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor szerinted jó ötlet?
2016. júl. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!