Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Tudnátok nekem segíteni?

Lovasok! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó nyergem ami tökéletes a lovamra de a lábam valahogy sehogy se akar a térdtámaszhoz érni. Nem lehetne ezt valahogy megoldani?
2016. júl. 11. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem attól van, hogy túl rövidre, vagy túl hosszúra van engedve a kengyel?
2016. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez lehwt a kengyel helytelen beállításától, vagy nem megfelelő méretű számodra a nyereg. Elleőrizd ezeket ha korrigálsz és úgy sem jó, érdemes felkeresni egy nyergest
2016. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hosszú a kengyel
2016. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy simán rosszul ülsz, pl túl lől, vagy túl hátul van a lábad, stb. Ezt mondjuk könnyű ellenőrizni, ha valaki lefotóz, és abból az is egyből látszik, ha a nyereg nem a te méreted. A kengyelt állítgatni le-fel meg a legkönnyebb, de ha megnézed kengyel nélkül, hogy hol van a lábad, akkor egyből látni fogod, hog kb milyen hosszúra kéne állítanod, hogy jó legyen.
2016. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és már mindenféle kengyelbeállítással próbáltam és nem volt jó és azt mondták hogy az ülésemmel sincs gond. Lehet hogy tényleg nem az én méretem.
2016. júl. 11. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyat már láttam, aki magához képest baromi kicsi nyeregben ült, a lóra jó volt a nyereg, de ezzel együtt is az illető ülése valami katasztrofális volt így, szerintem én jobban féltem mindig, mint ő, hogy nehogy történjen valami.
2016. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek így is használhatom?
2016. júl. 12. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó szívvel nem. Mivel nem lesz jó a ülésed, nem tudsz megfelelően segítségeket sem adni a lónak, ráadásul elég egy kisebb botlás, és már a ló előtt van.

Ráadásul a helytelen ülés hosszútávon gerinc- és csípőbántalmakat okozhat, aminek nem fogsz örülni.

2016. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megprobálok beszerezni egy újat ami nekem is jó.
2016. júl. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!