Kezdőoldal » Állatok » Lovak » El tudnátok mondani néhány...

El tudnátok mondani néhány dolgot az otthoni pónitartásról? Végre kiharcoltam, hogy megvegyék nekem álmaim szerelmét. Na mindegy, Ő egy nagyobb "shetlandi félvér".

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném kérni, hogy mondjátok el, ami csak eszetekbe jut az otthoni lótartásról. Biztonságosan Tudok lovagolni és a lovat is ismerem.
2016. júl. 12. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem kiharcolni kell hanem kiérdemelni. Az ilyennek falhozverés kell,semmi más.
2016. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

De jó neked! Először is:

1;Gondolom nagy a kertetek. Csak mert építtetni kell bele istállót.

2;Van hely ahová járhatsz lovagolni? Menj el vele mindig lovasoktatásra. Biztosan van mit még tanulnotok egymásról!

3;Venned kell neki takarmányt, szénát, szalmát, lófelszerelést, ápoló cuccokat.

4;Foglalkozni kell vele.Mindig te etesd, és te foglalkozz vele. Ha érzi, hogy te foglalkozol vele, tudatosul benne, hogy te vagy a gazdája.

4;Vigyázz a betegségekkel! Sok ló attól lesz beteg, hogy hogyan tartják. Sokat tartsd kint a levegőn, és ne hajtsd agyon!


Ennyit tudtam segíteni, remélem hasznát veszed a jövőben!;)

2016. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kell egy masik lo melle, mert a lo tarsas allat. Nem, nem jo se a kutya,se a macska, se a barany, se a kecske, csak a lo. De meg jobb lenne ha bertartasba vinned, ahol menesi korulmenyek kozott tudnad tartani.
2016. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg amúgy, bármennyire is ,,csak" félvér, és magasabb, 6 évesnél nagyobb gyereket nem ültetnék rá.
2016. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak csak annyit, hogy nem gondolnám, hogy az ő lovának/kedvenc lovának és maga viszonyában lenne annyi megható dolog , hogy akinek elmesélné nyomban elsírná magát. Nem kicsit értek a lovakhoz és nem kicsit értek EHHEZ a lóhoz. Mindennel tisztában vagyok, minden feltétel kipipálva. Direkt álmaim szerelmét írtam, hogy az ilyen barmok ne köthessenek bele. Neked sikerült, köszi. Könnyű mást fikázni, de te nem tudod hány éjszakát sírtam végig,mert Ő nem lehet mellettem, még te békésen aludtál. Ezt a levelet is azért írtam, mert gondoltam,valamilyen feltételt figyelmen kívül hagytam.Csak azt nem értem, hogy annak miért kell Gyakori kérdések, aki nem tud normális kérdésre normális, kulturált választ adni.
2016. júl. 14. 11:17
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha mindent ilyen profin tudsz, akkor miért a kérdés?
2016. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt a levelet is azért írtam, mert gondoltam,valamilyen feltételt figyelmen kívül hagytam.-------ODA VAN ÍRVAAA
2016. júl. 14. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen levelet írtál? :D Ez nem a posta.
2016. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos akkor előbb írd le a feltételeket, amiket teljesítettél, és utána lehez könnyebb lenne írni olyan dolgot, amit esetleg kihagytál, nem?

Ha nem tudjuk, hogy mit tudsz, azt honnan tudjuk, hogy mit nem?

2016. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!