Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani olyan menhely...

Tudnátok mondani olyan menhelyeket/sintértelepeket amelyeknek nagyobb szüksége van az örökbefogadásra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindegyiknek nagy szüksége van rá, ezért is kérdezem, szerintetek melyiknek van a LEGnagyobb.
2012. febr. 15. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs "legnagyobb".

Mindenhol túltelítettség van és pénzhiány.

2012. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
IRTAM PRIVIBE! ÉS NAGY GRAT NEKED, HOGY VÉGRE NEM CSAK SZAPORITÓNÁL VESZ VALAKI KUTYUST, HANEM ELLÁTOGAT MENHELYRE IS! :))
2012. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert ha felszabadul egy hely, a helyére jöhet a következő.
2012. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

igen, de a lényeg hogy megment egy életet!!!! :)

Bárcsak én is örökbe fogadhatnék, de van 2 otthon!

2012. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Nem szabad ilyen reménytelenül látni a helyzetet, hogy egyet kiadnak, egy másikat bevisznek. Annak a kutyának, amelyiket kiválasztják ez maga az Élet. Azzal, hogy egyet befogad, két életet ment meg.


Én egyébként valamelyik gyepmesteri telepet ajánlanám, hiszen ott van a legkisebb esélyük a kutyáknak a túlélésre.

2012. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Én szerény véleményem szerint a fajtamentőket tudnám ajánlani... pl német juhászkutya fajtamentés...vagy akármelyik más. Nekik tényleg kevés férőhelyük van. És jobban is ismerik a bent lévő kutyákat (viselkedése, természete, előélete), mint egy agyonzsúfolt gyepin, vagy menhelyen....mondjuk úgy, hogy kisebb az esélye a zsákbamacskának.
2012. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sokszor a menhelyes/fajtamentők gyepiről vesznek át kutyát tehát tényleg mindegy honnan választasz, mert így is úgy is életeket mentesz.
2012. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
van sok olyan menhely is, ahol külön foglalkoznak mindegyikkel, és ott is ismerik a kutyus jellemét, és leirnak róla mindent, gyerek mellé javasolt-e , egyedüli kutyának ajánlott-e, milyen temperamentumú, jó jelző kutya-e vagy inkább félénkebb, szeret mozogni, vagy inkább nyugodtabb, macskákkal kijön-e vagy sem, és nem csak annyit irnak róla hogy 2 éves kan, itt meg ott találták, hanem le van tesztelve, és nagyon sok teljesen ideális családi kutyus lenne!
2012. febr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer egy német juhász labrador keverék kutyusom,menhelyről - okos volt, ragaszkodó, intelligens, gyerekszerető, macskával is kijött, szófogadó az első percben , és szobatisztaságra se kellett nevelni!

De viszont félt a seprütől, bottól, nyilván verték előtte!

IMÁDTAM!!! <3 És őt is a halálból mentettük ki!

2012. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Fajtamentők, Álltvédőrség... Ők kihozzák az utolsó utáni kutyákat is a sintértől vagy borzasztó "gazdáktól", míg a menhelyek valamennyire tudnak nemet mondani, hiszen ők nem keresik kimondottan azt, hogy hol tudnak segíteni (ez nem kritika, van nekik elég bajuk anélkül is).
2012. febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!