Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Style lovaswebáruházról vélemény?

Style lovaswebáruházról vélemény?

Figyelt kérdés

Első sorba az érdekelne aki rendelt tőlük hogy mennyi idő még kiszállítják? Mennyire pontosak ugy értve hogy amit rendelek azt is kapom mert már hallottam olyat hogy rendelt egy xy-t és abból kettőt hoztak.

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat



2016. júl. 17. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egszer rendeltem onnan. Egy hónap múlva hozták ki. Ismerősömnek is ugyanez. Jó dolgok vannak ott, meg bő a választék, de ez, hogy csak egy hónap múlva hozzák ki.. én csak ez miatt nem rendelek onnan.
2016. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már onnan, jó cuccaik vannak, de két hét volt mire kiszállították. Szerintem egy hétnél előbb ne számíts kézbesítésre, fel is van tüntetve az oldalukon minden termékük előtt van egy kód, és ahhoz tartozik egy kiszállítási idő.
2016. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még évekkel ezelőtt rendeltem, akkor még elég újak voltak, rossz terméket küldtek. Most, ha valami nincs raktáron, azt a terméknél elvileg jelzik.


Ja, és nemrég érdeklődtem tőlük egy termékkel kapcsolatban, az ínvédőmhöz kerestem párt. Elég ritka termék, nekik nem volt abban a színben, de megkérdeztem őket, hogy tudnának-e rendelni nekem. Erre kb lehülyéztek, hogy olyan színben nem létezik. Akkor küldtem nekik róla fotót, hogy márpedig létezik, mert itt van előttem. Erre az volt a válasz, hogy a fotó csal, az nem olyan színű. Na itt már berágtam és azt is megírtam nekik, hogy szerintem egy termékükhöz rossz fotó van csatolva, de persze neeem, mert a gyártó termékfotóit használják. Hát akkor jólvan. Szerintem így nem lehet vásárlóhoz hozzáállni.

2016. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kalssz, jó minőségű cuccaik vannak, de el is kérik az árát, a kiszállítás pedig borzalmasan lassú. Én máshol próbálkoznék a helyedben.
2016. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!