Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alábbi cocker spániel tenyészt...

Alábbi cocker spániel tenyésztőkről tudtok tapasztalatokat mondani? Dolly's Style, Fűzberki Kennel, Vama's Dogs, Athina's Product

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vama's Dogs, Athina's Product kenneleket illetve a tenyésztőket ismerem, csak ajánlani tudom őket!
2010. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dolly's Style kennel tenyésztőjét személyesen ismerem, és nagyon rendes, kedves nő, és ő IGAZÁN tenyészt! A kutyái gyönyörűek, a régi magyar vonalakra építenek, és nem divatszíneket kiprodukáló (értsd: csoki, csoki tan) szaporítók. Ritkán van náluk kiskutya, de ha van, azok azért vannak, hogy a fajtát jobbá tegyék.


A Fűzberki kennel magáért beszél... 2 európa győztes, és 1 világgyőztes, továbbá számos champion került már ki onnan, 3x aranykoszorús mestertenyészet.


Az Athina's kutyákból láttam már kiállításokon, de nekem nem tetszenek. A másik kennel teljesen ismeretlen számomra, de rákerestem neten. Nem vagyok elájulva tőlük, és a kiskutyákban is nagyfokú lesz a beltenyészet.


Ha spánielt veszel, nagyon ügyelj oda az alábbiakra, mert egy örökletes betegségektől gyakorta szenvedő, nagyon labilis fajtáról beszélünk:


* Egészségügyi szűrések (PRA, FN, HD)

* Minimális beltenyészet (abből jönnek ki az idegroncs kutyák rosszabb esetben)

* Kevés kutya

* Kevés alom

* A felnőtt és a kölyök kutyák minőségi tartása


De nem itt kellene egyébként kérdezni, hanem maguknál a tenyésztőknél érdeklődni.

2010. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vama's dog kennel nagyon jó, nekem onnan van kutyám :) Magáért, beszél ez a kép, leginkább azért választottam őket, mert a fejformájuk nagyon szép, nem olyan nyurga mint a showkutyáké. [link]
2010. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!