Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Veszprém közelében jó lovarda?

Veszprém közelében jó lovarda?

Figyelt kérdés

Lehetőleg 15-20, de maximum 30 km-re legyen Veszprémtől.

Az lenne a legjobb ha lenne fedeles lovarda, de ha nincsen az se baj. Olyan hely kellene, ahol megtanítanak lovat szerszámozni rendesen figyelnek rád, és persze ha kell bármiben segítenék is, hiszen a lovakért bármit.



2016. júl. 31. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 12 éve lovagolok Nemesvámoson, nagyon szeretem :) Nagyon jól megtanít az edző, itt tettem rajtengedélyvizsgákat, azóta versenyzem. Sok a lehetőség, mehetsz ugrani, díjlovagolni, militaryzni is. A lovak is nagyon sokszínűek. Fedeles sajnos nincs, de edzünk hóban fagyban is :D Ha kérsz elérhetőséget, szívesen adok ;)

2016. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Zirc mellett, tündérmajorban ismerek egy jó lovardát. Itt rendezték a Bakonyi vágtát is. Ugy hallottam hogy figyelnek a tanulokra és jól is tanítanak :)
2016. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hárskúton, azon belül Réh pusztán van egy gyönyörű, új lovarda (Simicska család a tulaj). Fedeles nincs, viszont 4 évszakos pálya van. Táborokat is szereznek nyáron.
2016. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Ha van még valami kérdésed írj privátot nyugodtan :)
2016. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!