Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Győri, Győr közelében lévő...

Győri, Győr közelében lévő lovardák?

Figyelt kérdés

Milyenek, milyen funkcióik vannak?

Milyen a hangulat, a lovardai társaság hozzáállása, segítőkészsége?

Milyenek az edzők, az ők edzéseik?

Boxok, pályák, legelők minősége.

És még az érdekelne, hogy Győrben illetve Győr közeli lovardákban mennyibe kerül a bértartás?

Személyes tapasztalatok is jöhetnek, hogy nektek miért tetszett vagy éppen miért nem?



2016. jún. 23. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából én közelebbről csak a Rodeo Ranchről hallottam, de nem épp a legjobbakat... néhol elég tré helyen vannak a lovak, nyilván lehetne rosszabb is, de azért nem a legjobb :/

[link]

Itt tudsz még válogatni, a Viktória lovasklubról hallottam még, nem olyan rosszakat :)

2016. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Milyen erdekelne? A profi versenyzés, minden nap más szett a lóra, vagy a családias "csóri" hely?

Az elsőhöz a Viktóriarol hallottam (minden ismerosom aki ott járt azt mondta hogy nagyon sznobok)

Másikhoz gyortol kb 20 kmre tudnek mondanék egy tényleg jót, de ott nincsenek boxok meg ilyesmik. De hangulat az a legjobb 👌

2016. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)) Inkább versenyzős érdekelne,olyan hely, ahol van a lovardában szakképzett edző is és, hogy milyen a lovak ellátása, milyen 'plusszok' vannak az adott helyen, miben/miért jobb az, mint a másik/többi.
2016. jún. 24. 02:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Győrzámolyban nézd meg a Szikszai lovasiskolát, van ugró edző és nagyon színvonalas hely :)

A hédervári lovardát is nagyon tudom ajánlani.

És a Horváth lovas klubbot is .

2016. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Colonia Lovasklub a jó

Igényes környezet, színvonalas oktatás Győrszemerén!

2018. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!