Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a rajtengedélyvizsga...

Milyen a rajtengedélyvizsga elméleti része?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Díjugrató rajtengedélyvizsgát szeretnék letenni. Megvettük a könyvet de valahogy soknak érzem a megtanulnivalót. Esetleg valami tipp, ti milyen technikával tudtátok megtanulni. Illetve ha le tudnátok írni pár szóban, hogy hogyan szokott lezajlani ez az egész elméleti rész azt megköszönném. Hallottam már sokféle verziót. Valaki azt mondja, hogy egy feladatlapot kell kitölteni, valaki azt, hogy húzni kell kérdéseket és szóban elmondani. Kicsit bele vagyok már kavarodva ebbe az egészbe.

A válaszokat előre is köszönöm, sokat segítene! :)



2016. aug. 4. 17:35
 1/1 anonim válasza:
szia:) én tavaly csináltam meg a revet domaszéken. előszőr is odahívtak minket bemutatkoztak a vizsgáztatók majd oda kellett vinnünk a sportorvosinkat ezzel ellenőriztek a nevezés alapján. majd amikor mindenki odaért akkor kaptunk egy sorszámot és ott kellett várni egy kijelölt helyen ahol később szólítottak hogy menjünk. hármasával hívnak be és egy embernek három kérdést kell húzni ami ilyen kis papírfecnikre van írva. tehát behívják az 1. 2. 3. egyszerre majd amikor az első végez akkor hívják a 4.et hogy ameddig a másik kettő elmondja addig neki legyen idő gondolkodni.majd utána azt a könyvet megnézik hogy ki van e töltve amiből tanulni kell, nem nézik meg hogy jók e a válaszok vagy nem csak hogy ki van e töltve (általában) ha az előtted lévő esetleg megakad és te ki tudod javítani annak nagyon örülnek. amúgy meg szerintem nem sok a könyv mert rengeteg alap dolog van benne. valamint szerintem csináld azt amit és csináltam hogy fogsz egy szövegkiemelőt és pl amikor a fajtákat írja le én ott mindegyikból a 2 legfontosabb mondatot emeltem ki és az bőven elég is volt. ha esetleg van még kérdésed írj nyugodtan!
2016. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!