Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovamnak nyári ekcémája van?

A lovamnak nyári ekcémája van?

Figyelt kérdés
A lovamról azt kell tudni hogy 13 éves hucul ló,nagyon imàdom úgyhogy olyan vàlaszt h "ad el " nem szeretnék kapni ... az a lényeg h màr mi is úgy vettük h ekcémàs volt .. igazàból nàlunk ez az első nyara ...és hàt nem nez ki valami jól főleg a hasa allat elég varas es a sörénye a kritikus hely ami csúny valaki valami jó HÀZI praktikàt tud esetleg mindemt meghalgatok/kipróbàlom ... lehet az valami olyan "lötty" is amitől példàul a szőr joban/gyorsabban nől vagy tényleg akàrmi ... én szerintem mióta megvetük azóta sokat javult ... a hàtàn elég sok kisebb mértű seb volt és màra azzokba elkezdet nőlni a szőr.. pàr hét allatt màr nyoma se lesz ... (a helyesíràsért bocsi szlovàk vagyok,csak szlovakul nincs ilyen oldal )?

2016. aug. 12. 08:20
 1/1 anonim válasza:
Erre pontosan nem tudom mi való, mert nem látom. De az egyik barátnőm lovának olyan baja volt hogy kihullott a sörénye. ( tudom köze nincs ahhoz amit írtál) de ők vettek szőr mintát és elvitték természetgyógyászhoz. Igen TERMÉSZETGYÓGYÁSZHOZ. És megvizsgálta nő és adott vmi kence ficét azzal kenegette. Láss csodát helyre jött. Az orvos az állatott is meggyógyította. Próbáld ki ezt.De előszőr mutatsd meg állatorvosnak. Nehogy elfertőződjön. remélem tudtam segíteni. :)
2016. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!