Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi baja lehet a lovamnak?

Mi baja lehet a lovamnak?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja vettem észre,higy a lovam sánít a jobb elejére. Gondoltam a terheléstől ezért fokozatos 3-4 hét pihenő következett. Utána 1 hétig minden rendben volt, majd újra bicegett rá. A kovács azt mondta érdemes lenne rá patkót tenni. Tettünk rá és pihentettük . Lasaan kezdtük újra munkába venni amire újra lesántult és elkezdett kattogni a lába is. Állatorvos szerint húzódás. Kenegettem neki, jegeltem de nincs változás. Mit tegyek?
2016. máj. 13. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán hívj állatorvost.
2016. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amint írtam látta állatorvos. Szerinte húzódás, egy másik állatdokkitól 20.-ára kaptunk időpontot.
2016. máj. 14. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Húzódás nem tart négy hónapig. Olyan orvost hívj, aki látott is már lovat életében, és még jobb, ha röntgent is tud csinálni. Bár tény, hogy ez nem lesz olcsó, hiszen sántaságot okozhat gerinc (akár nyaki) probléma, csípő vagy vállgond, lábprobléma...
2016. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!