Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez így hülyén jönne ki?

Ez így hülyén jönne ki?

Figyelt kérdés

Heti 2x2 alkalommal járok lovazni (lovaglás és földről munka), viszont most úgy alakult, hogy két hét kiesik.

Nyaralásom alatt lenne lehetőségem egy másik lovardába elmenni, de nem jön ki hülyén az, hogy csak arra az egy órára mennék egy másik lovardába-pedig amúgy én máshol lovagolok rendszeresen?


2016. aug. 12. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hetet nem bírsz ki?
2016. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban mindenki lovagol. Év közben rendszeresen edzem, átlag heti háromszor. Ha nyaralni megyek, anyummal ki szoktuk próbálni a helyi lovardákat, így lóháton, egy túra keretében fedezzük fel a környéket. Edzőm természetesen tudja. Szerintem nincs ezzel semmi gond, ha van lehetőség, ki kell használni :) Normális edző ilyenen nem problémázik.
2016. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából edzőm mondta, ha van lehetőségem nézzek meg más lovardákat, plusz középhaladó vagyok, ha kihagyom ezt a két hetet, az nem gáz ugye?

De azért is kipróbálnám, hogy más, aki nem tanít engem, mit mond, miben kell fejlődjek.

2016. aug. 12. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lovasnak a saját fejlődése érdekében nagyon fontos, hogy ne csak egy lovat lovagoljon. Semmivel nem leszel vele hátrébb, ha mást is kipróbálsz, arra viszont készülj fel, hogy ahány lovarda, annyi szokás! Nagyon sok kis szokás van, amit itt-ott máshogy tanítanak: pl jobb vagy bal kezek találkoznak. Két hét kiesés egyébként nem a világ vége :)
2016. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha más lovardát is meglátogatsz. Hisz minél többféle lovon lovagolsz, annál több lesz a tapasztalatod.
2016. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2016. aug. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!