Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy hülyén jönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy hülyén jönne le az egész?

Figyelt kérdés

A suliban van egy helyes lány akit csak nagyon ritkán látok mert sokszor külön vannak az óráink, ha pedig mégis együtt akkor meg nem úgy jön ki a helyzet, hogy beszélgessünk. Ma együtt vizsgáztunk és ő is ott volt, így a többiekkel és vele is beszélgettem. Ő előbb ment be vizsgázni így mikor én sorra kerültem és tételt húztam majd elkezdtem kidolgozni ő épp felelt. Az asztalon kint volt pár toll, gondoltam azoknak akiknek nincs így elvettem egyet és elkezdtem kidolgozni a tételemet, majd mikor végzett a lány és pakolászott akkor derült ki hogy a toll az övé. Mondta, hogy maradjon csak nálam és használjam majd elment.

Gondoltam, hogy írok neki, hogy nálam van és ha legközelebb összefutunk akkor majd visszaadom, így akár lehet el is kezdenénk kommunikálni egymással de lehet hülyén jönne le az egész mert egy pár száz forintos tollról van szó, lehet nem is érdekli az egész és hülyének nézne, mégis úgy érzem ha nem írok akkor meg olyan mintha behúztam volna a tollát és az is hülye érzés :D


2012. jún. 5. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem irj neki nyugodtan. Jelzed, hogy figyelsz ra, erdeklodo vagy iranyaba, de nem tul nyomulos. Most legalabb van okod irni.. max visszair hogy nem kell, koszi, szia. De te megtetted amit lehetett. Hajra.:]


20L

2012. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tekintsd égi jelnek, az őrangyalod beavatkozásának!:)

Jobb alkalmon nem is törhetnéd a fejed.

S ahogy reagál, úgy léphetsz tovább. Sok szerencsét!:)

2012. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 5. 17:35
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ez az egész tök cuki *.* Írj neki nyugoodtaan :D
2012. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy írj neki! Ennél jobb alkalom nem lesz soha! Eleve, ha azt mondta, hogy maradjon csak nálad, nem lehettél neki unszimpatikus. Ciki lenne, ha nem akarnád neki visszaadni a tollat, még akkor is, ha nem sokat ér. Így még találkozhattok is, beszélgethetsz vele, aztán majd alakul, ha ő is úgy akarja. :)
2012. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan. Ez tényleg egy jó indok, hogy felvedd vele a kapcsolatot. Lehet ebből bármi... :)
2012. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!