Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha heti egyszer lovaglok...

Ha heti egyszer lovaglok akkor mennyi időbe tellik míg megtanulok jól lovagolni?

Figyelt kérdés
Csak heti 1alkalomra van pénzünk(ez később még változhat, ha nyárimunkát vállalok, de akkor is csak max heti 2) azon is gondolkodtam hogy hétvégente ha van lehetőség akkor dolgozok a lovardában cserébe egy plusz óráért csak elég idő híján vagyok (hétközben ez nálam lehetetlen, csak hétvégén talán). Régen lovagoltam heti 1szer ugyan így egy évet csak megszűnt a lovarda most egy év kihagyásával ujrakezdeném, szerintetek mennyi időbe tellik megtanulni jól lovagolni (tudom hogy ez tág fogalom) itt arra gondolok amikor már kiengednek terepre, mehetek versenyezni stb..

2016. szept. 19. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha elgondolkodsz a tapasztalt és látott lovas dolgokon, ha nem lovagolsz, akkor is kimész a többiek edzését nézni, azzal is gyorsíthatod a fejlődésedet.
2016. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!