Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Unikornis Lovarda (Pilisjászfa...

Unikornis Lovarda (Pilisjászfalu)! Van, aki ide jár vagy itt tartja a lovát? Barátokat keresek (bővebben lent).

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár napja hoztuk el a lovamat egy másik lovardából Pilisjászfalura, az Unikornis lovardába. A régi lovardámban tanultam meg lovagolni, és nagyon kötődtem ahhoz a helyhez, az oktatómhoz, a lovastársaimhoz, de el kellett hoznunk a lovat az egészsége érdekében. Most itt van 2-3 napja, és minden nap késő délután tudok csak kijárni, amikor már nincs a lovardában senki, mert korán sötét van már. Eléggé el vagyok veszve az új helyen, mert nem ismerek még senkit, és szeretnék barátokat találni, de eddig nem nagyon találkoztam velem egykorú lányokkal a lovardában. :( Ha valaki oda jár, még az lenne a kérdésem, hogy kaphatnék-e tanácsokat a lovardával kapcsolatban, hogy mi hol van, milyen szabályokat kell tudni, események, amik szoktak lenni, meg amit tudni érdemes. Egy pár infó rólam:


16 éves lány vagyok, egyenlőre Pachl Péterrel lesznek edzéseim. Régebben hobbilovas voltam, most szeretném elkezdeni a díjlovaglást. Ezen kívül az előző helyen szabadidomítottam (nem sokat), tereplovagoltam, de nem ugrattam. Fríz pacim van, Niels a neve. Ezért nem ugratok, mert nem ugrólovam van, de díjlovaglásra azt mondják, tökéletes. :)



2016. szept. 23. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen szinten dijlovagolsz?

A frizek lehet hogy jok lesznek alacsony szinten de ha mar van rajtengedelyid akkor utana nem sokaig tudsz majd vele versenyezni mert nehez testalkatuk miatt nem tudjak vegrehajtani a gyakorlatot...

Amugy a baratkereseshez hajra mert altalaban a lanyok ott nem vmi befogadoak...vagy talaltal mar baratot?

2016. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!