Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Adnátok tippeket a lógondozásról?

Adnátok tippeket a lógondozásról?

Figyelt kérdés
Most fogok lehet kapni egy lovat.És már sok tapasztalatom van már lovaglásba/gondozásba.Halado vok.Csak akik tartanak lovat azok írjanak tippeket.Bértartásba lesz.És kérlek ne irjatok olyanokat hogy gondold át,sokba kerül...stb
2016. okt. 1. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nagyon jó dolog ha van lovad én is utálom ha olyanokat írnak hogy gondoldát sokba kerül stb. Én nem rég kaptam egy livat és elötte én össze írtam a "napi rutint" ez ilyen lista hogy mondjuk:


Hétfő

5:30-kor felkelés

Legésőbb 6-kor a lovamnál (nekem otthon van) (ha iskola előt akarsz lovagolni)

Csutakolás

egy óra lovaglás(vagy fél óra)

Meg nézni nem sérült e meg lovaglás közben

(Én ilyen részlete vok)

ki a legelőre a ló ( ha a lovarda engedi)

Suli után házi stb. Fő a kötelesség:)

Aztán csutakolás lovaglás én azt is oda írtam hogy ugratás vagy terepre megyek ilyenek

Ló boxba stb.

Gondolom tudod mit kell csinálni:) persze én még olyanokat is oda írtam higy etetés trágya szedés szerszám pucolás ekkor meg ekkor de ezt bértartásba nem kell ha gondolod írjál ide nekem és akkor írok üzit pár lóvásárlásos oldalt küldök meg ilyen

U.i elég egyszer egy nap lovagolni csak én versenyzek úgy hogy kétszer szoktam remélem ez segít:)

2016. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sok tapasztalatod van ,máris értelmetlenséget nyert a kérdésed.
2016. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki versenyzik az nem lovagol napi 2x. Max ha be akarja fejeltetni a lovat. Előbb utóbb megunja a ló és nem érsz el vele eredményt. Az edződ ha ezt jónak tartja, akkor egy balek. Inkább keress egy hozzáértő edzőt.
2016. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok

De nem mindennap edzek van hogy terepre megyek csak hétközbe kétszer szoktam hétvégém meg nem

2016. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!