Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját ló? (Többi lent)

Saját ló? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leírnátok rèszletesebben a lótartàsos dolgokat (lógondozás, betegségek, költségek stb)? Elég jól tudom már az ehhez kapcsolódó infókat de szeretnék még több dolgot tudni :)

De az is jó ha linkeltek egy oldalt (vagy többet :D) ahol ezek fent vannak :)

Nagyon köszi ha válaszoltok!!! :DD



2016. okt. 9. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Vagy mondjuk besétálsz a könyvesboltba, és veszel szakkönyveket?
2016. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Nehéz, sok vele a munka, elfoglaltság az év minden napján, nincs kiruccanás a Balcsira, drága, tudás is kellene hozzá, kapcsolatok kellenek.

Ha ezeket elolvastad, akkor rájöttél, hogy mégsem kell ló neked.

2016. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mèrt nem kell ló nekem?

???

Tudom mivel jár.

Akkor légyszi oldalakat küldjetek vagy könyvcímeket vagy valamit...

2016. okt. 10. 14:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudod mivel jár, de nem értesz a tartásához. Szegény jövendőbeli lovad, már sajnálom.
2016. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem elolvasni kell és könyvből megtanulni. Persze fontos tudni, hogy mi a helyzet vagy teendő ha a lovad egész nap fekszik, de leginkább az edződtől kéne megkérdezni.
2016. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak ezen az oldalon már milliószor fent van ..
2016. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A lótartás egy olyan dolog, amivel kapcsolatban 20 év gyakorlat után is tanul újat az ember.


Előtted az internet, számtalan szakcikk, olvass utána, hogy mit hogyan kell csinálni, mire kell figyelni, betegségek, sérülések, szállítás, takarmányozás, stb.

2016. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
A lótartás rengeteg költséggel jár pl lehet megveszed a lovat és mindent ki tudzs fizetni bértartás stb.de hirtelen jöhet egy betegseg a lonal aztan fizetheted a 100ezreket, komolyan.Hát ha tudsz minden nap menj ki hozzá vagy mindenk 2 naponta.Szeretgesd,játsz vele,Keresd a közös kapcsolatot.Beszèlj vele ugy mknt egy emberrel.Sose ÜSD!!!!Nyilvan a lovaglas közben a pálca az más.Hát ha leirnam az egeszet 3évig irhatnám.ugy hogy ennyi remelem segitettem😀
2016. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. febr. 27. 19:15
 10/11 A kérdező kommentje:

Megint én vagyok, hátha érdekel valakit mi lett azóta :)

Fáj visszaolvasni ezt a fél éves kérdésemet, azóta rengeteget tanultam, és lett egy bérelt lovam akivel nagyon jól megvagyunk és a REV-re készülünk. Ősszel pedig visszatérek a lókeresésre, és nem teszek fel hülye kérdéseket :DD

2018. márc. 29. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!