Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rejtett hereju a lovam?

Rejtett hereju a lovam?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

A kovetkezo a tortenetem!

Lassan ket eve hogy megvettem eletem elso lovat egy hat eves sportlonak mondott herelt lovat!

Idaig fel sem merult bennem a kerdes hogy tenyleg herelt -e.

Szikranak amugy is volt/van egy furcsa termeszete..de mostanaban nagyon elojott a nem szep ene..

Mostanaban agressziv mindenkivel az allatokkal akikkel egyutt el a bertartoval mar nem egyszer ra ramadott es volt h ram is .

Az egyik baratunknak epp arra jart azt tanacsolta h vizsgaljam at tenyleg rendesen ki van e herelve mert nagyon menszeru viselkedest mutat.

Atvizsgaltam megtapogattam neki es a bal oldalon a herezacskoja folott talaltam egy herenek mondhato valamit..

Akkor ezek szerint megis csak rejtett hereju lenne van hogy velem is ugy viselkedik mint ha en lennek a kancaja es volt nem egyszer h erekcioja volt de tudtommal herelteknek is lehet..

Az lenne a kerdesem h ez ha megis rejtett hererol van szo mennyire karos ez az egeszsegere?

Szinte mindenkit tamad olyan veszelyes mint egy csodor..nem tudom mi lehet a baj de vannak nyugodtabb napjai

Ha kanca kozeleben van semmi menes tulajdonsagot nem mutatja max megszagolja oket...egy rossz szo nelkul agaskodok mindenkire vagy nekiront..meg ram is ha elkuldom magamtol idaig nagyon jo volt a kapcsolatunk de most teljesen kifordult magabol ..az elott is mutatott ilyen viselkedest de nem ilyen surun..mit csinaljak? Mutessem meg? Ha az egeszsegere artalmas? Koszi a valaszt


2016. okt. 10. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos pár perc alatt meg tudja mondani, hogy rejtett heréjű-e a lovad. Ha az, mindenképpen műteni tanácsos, mert a benn maradt here igen gyakran elrákosodik. Ez egy drága műtét, nem olyan egyszerű, mint egy sima herélés, hanem egy komolyabb hasűri műtét, teljes anesztéziában csinálják.

Szerintem először tisztázni kellene, hogy van-e here, vagy nincs. Olyan állatorvost hívj, aki tud hozni magával ilyen hordozható ultrahangos berendezést (bocs, nem tudom pontosan a nevét, eddig én csak "hordozható ultrahangnak" hallottam emlegetni, de szerintem ha ezt mondod a dokinak, akkor tudni fogja, mire gondolsz, még ha nem is ez lenne a hivatalos neve).

Heréltnek is lehet erekciója, persze.

Amúgy, ha rejtett heréjű lenne, a sárló kancát próbálná befedezni, megugrani. (mondjuk ezt a heréltek is sokszor csinálják, szóval az ultrahanga biztos...)

2016. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszo
2016. okt. 10. 12:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ujra:D nagyon szepen koszonom a valaszod:)
2016. okt. 10. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!