Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek elválaljam?

Szerintetek elválaljam?

Figyelt kérdés
Szia!11 èves vagyok,lovagolok. Galoppban stabil ülès,ugratni nem szeretnèk.Nekem kène betörnöm jövőre egy 3 èves csődört.Szüleim nem dìjaznàk.Nagy esèsek lehetnek.Elvàlaljam a kockàzatot? (Ha kell kèp a lorol privibe megy)

2016. okt. 11. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a betőrni szónál megbuktàl. ... 11 évesen nem hiszem, hogy egy ekkora melóhoz van elég tapasztalatod. Nem, ne vàllald el, leginkàbb a ló miatt.
2016. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
viccelsz 11 évesen egy három éves csődört... az amint felülnél rá meggyilkolna... és ha ugrani nem szeretsz ne vállalj el egy 3 éves csődört ráadásul... már csak a korod alapján is tapasztalatlan vagy ehhez és a ló is fiatal. egy tapasztalatlan ló és egy ilyen fiatal és tapasztalatlan lovas eléggé veszélyes és őrült kombináció... ilyen lovakat leginkább az edzők lovagolnak be. és nem csodálkozom a szüleid reakcióján. ezt hagyd inkább tapasztaltabb lovasokra...
2016. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképpen vállald el. Mi baj lehet? van az országban 1000 kókler,mindegyikre jut 2 elbaxot ló,és ehhez jó sok laikus barom tulaj. Most te leszel az ezeregyedik,nem oszt,nem szoroz,elférsz köztük. De ha lehet legyen papírod is róla,hogy kókler vagy,úgyis követelmény h ne papír nélkül kontárkodj ,valaki adja a nevét hozzá ! Sok sikert,mi úgyis már csak az importokat tudjuk használni lassan.
2016. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még a boxban kinyírna, ne vállald el. Ha gondolod, küldök priviben képet az arcomról, ahova öröktetkót tett a fogaival egy csődör. 22 voltam és 8 (!!) éve dolgoztam vele.
2016. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már megint te vagy?

Egy nap alatt tanultál meg stabilan vágtázni.

Hajrá, vállald el.

2016. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszolonak .hagyd már abba ezt a mármegin te megint te szerinted csak az a lány ír kérdéseket ?
2016. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak ez,de nem túl sok esély van rá h mindenki 11 éves,ugyanaz a fogalmazása és ugyanolyan hülyeségeket kérdez.Ez már egy hete ostromolja az oldalt a baromságaival. Egyik nap még lovasiskolája volt,aztán nem dolgozó ,mégis milliomos szülei akik 50 perc alatt vettek neki 3 lovat ,aztán kiderült h tavasszal lehet kap egy lovat de már arról a 3 lóról és a lovasiskoláról szó sincs. Most belovaglónak hiszi magát,holnap meg majd biztos rákap a parelli7 re és minden zablás állatkínzó lesz.
2016. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

LOL


11 évesen szerintem előbb írni, olvasni tanulj meg. És igen, mindenhez tapasztalatlan vagy. hallatlan, hogy a mai gyerekek tényleg felnőttnek érzik magukat 11(!) évesen...annyira nevetséges, annyira szánalmas

2016. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már bocs kommentelő de én vagyok az akinek azt hiszed milliomos szülei vannak ezt egy szóval sem mondtam csak azt hogy rá érnek egy ló gondozására és egyáltalán nem milliomosok a lovardám hogy van azt meg férlre értetted nagy okos mert ezt írtam" a lovardámba edzenék" de utána írtam hogy azt értettem lovardámnak ahol lovagolok"
2016. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!