Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az lenne a kerdesem, hogy a...

Dominika2004 kérdése:

Az lenne a kerdesem, hogy a lovak tenyleg olyan vad allatok? Mert en most kezdem a lovaglast es nekem egeszen szelideknek tunnek. Valaszodat elore is koszonom.

Figyelt kérdés
Ui: A gepem nem ir ekezettel ezert irtam a nelkul.

2016. okt. 11. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

De miért lennének vadállatok?? Vagy nem èrtem. Leírnád pontosabban hogy mire gondoltal?

Hát ha úgy bánsz velük akkor nyilván azok...

2016. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvass sokat a viselkedésükről, nézz rengeteg videót... Nem vadak (többnyire), csak annyira más a nyelvük, hogy lehet, hogy csak be akarsz menni a boxba, de neki támadásnak, anyázásnak tűnik, és ennek megfelelően fog reagálni. Tudni kell velük bánni, ismerni kell őket, és a 98%-ukkal nem lesz bajod.
2016. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:
Nem vadak. Általánosságban nem. Ha mégis vad lóval találkozol, az sem a fajra jellemző szerintem, mármint manapság, egyszerűen csak rossz környezetben, rossz gazdával, rossz lovassal élt.
2016. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A lovak nem vadak, hanem menekülő állatok. Legtöbbször szelídek, de vannak rossz pillanataik. Simán megtudnak ijedni egy zacskótól, vagy egy falevéltől is. De mégegyszer: Nem vadak, csak menekülő állatok
2016. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy vadak? Ki mondta ezt neked? A többségük (persze vannak kivételek, de az legtöbbször a gazdája hibája) nagyon szelíd. Mondjuk amikor a nagymamámnál vagyok, ellenem hergel mindenki mindenkit, hogy "elől harap hátul rúg"-nak a lovak....
2016. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem vadak nemrég kezdtema lóval lovaglást.De a lovak egyáltalán nem nem vadak. Igen a lovak néha rúgnak, harapnak,de legtöbször csak egymást mert a dominancia miatt. De a lovak menekülő állatok.
2016. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy te legyél a főnök, és elfogadjon vezetőnek. Az már fél siker
2016. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!