Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valami illő nevet keresek...

Valami illő nevet keresek gyors, robbanékony, erős, pej deres, herélt leendő kislovamnak (135 cm), tippek?

Figyelt kérdés

Eredetileg Feri volt a neve, és azért ezt mégsem szeretném megtartani. :) Jó lenne, ha a hangzása/becézése nem térne el nagyon az eddigitől (ezért kérem segítségeteket,mert hasonló hangzásút még nem találtam eddig, ami illik is a lóra).

Eddig amik eszembe jutottak:

Jerry

Crack

Atom

Vivo

Ómen

Magnum


Várom a további válaszokat! Köszi előre is! :)



2016. okt. 27. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Freddy
2016. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszembejutott még a Derby is :)
2016. okt. 27. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a te neved, előbb azt változtasd meg. Esetleg utána a lóét. Útlevele van? Ha nincs akkor egy ellenőrzés során elvihetik a pacid.
2016. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tüzes?
2016. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves második válaszoló: köszönöm a megnyilvánulást.

Gondolom te is tudod, hogy a lovak nagy része zúg fedezésből származik, és a 'kultúrált' tulaj nem csináltat neki papírokat, mert minek, csak legyen belőle pénz, aztán szépen kerülnek a kupecekhez, bántalmazzák őket, kézről kézre vándorolnak. Ezek a lovak érdemlik meg a leginkább, hogy egy szerető gazdájuk legyen végre, amit nagyon meghálálnak.

Egyelőre még nincs útlevele (ahogy a lovak nagy többségének egyébként), de ki fogom váltani (ahogy a másik lovamnál is tettem, aki rossz körülmények közül került szintén hozzám).

Elég baj, hogy arra sarkallod az embereket, hogy hunyjanak szemet a nem kiváló származású és jó körülmények közül kikerülő lovak felett. Ők is ugyanúgy léteznek, éreznek, igénylik a törődést.


Elég baj lenne, ha tőlem elkoboznák a lovat, a gazdától, aki éhezteti, veri, fenyíti ok nélkül, arra meg csak vállat rándítanak (ismertem a másik lovam régi tulajdonosait).


Gondolom te vágóba küldenéd az összes lovat, akinek nincs szám a nyakában. Csak akkor nem tudom mit keresel ebben a topicban, inkább a jogtudományokban töltsd az időt szerintem. :)

2016. okt. 28. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!