Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek még valamikor...

Szerintetek még valamikor mehetek versenyre?

Figyelt kérdés
8 évesen egy ismerősünk lovardájába kerültem, ahol kisebb-nagyobb kihagyásokkal lovagoltam, ami abból állt, hogy megmondták hogy kell „irányítani” a lovat, és mehettem körbe-körbe a pályán. Most augusztus közepén kezdett el engem tanítani egy oktató, aki belátta, hogy az előbbi 6 évet újra kell kezdenem, mert ahogyan előzőleg „tanítottak” az nem a legjobb módszer. (ekkor jött az, hogy a kantár részeit sem tudom) már két és fél hónapja tanít, megy a vágta, és cavalettit ugratok. (régen combomig érő akadályokat ugrattam) Szerintetek még valaha mehetek versenyezni? Kérlek, ne szóljatok le, eléggé kezdőnek számítok ebben a témában.

2016. nov. 2. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél? Gyakorolsz bőszen, és ha az edződ is úgy látja jónak, el lehet kezdeni a versenyzést. A nagypályások sem úgy kezdték, hogy lejöttek a futószárról és hopp, már mentek is 130-at ugrani.
2016. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne versenyezhetnél? Akár 60 évesen is mehetsz az első versenyedre. Attól, hogy nem ebbe születtél bele és nyertél junior eb-t tizenévesen még semmiről nem vagy lemaradva.
2016. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Regebbi ugroedzom 30 evesen kezdett lovagolni, par evvel kesobb versenyzett. Ma meg mar lovardaja van, sikeres versenyzo, belovaglo, stb... Szoval ne aggodj!
2016. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy mehetsz. De a cavalettit nem ugrani szokták, az járóiskola.
2016. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj attol meg hogy ujra kell mindent tanulnod az nem azt jelenti hogy nem fogsz soha versenyezni. Az azt jelenti hogy megcsiszolják a tudasodat. Pl.kibanyasznak egy darab gyemantot az meg csiszolatlan (mikor eloszor ulsz lovon). Aztán megtisztitják ( amikor vezetnek illetbe futoszaraznak) .Aztán pedig szepen megcsiszoljak ( magyarul lovagolsz magadtol). De ez a csiszolas sem rogton megy hanem eloszor mindenflet kell meg vegezni vele. Ugyanigy van ez a tudasoddal. Ne add fel hanem kuzdj. Kuzdj az álmaider!
2016. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!