Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kisbéri félvér lovak jellemzői?

Kisbéri félvér lovak jellemzői?

Figyelt kérdés
Pörgősek? Jó ugró lovak? Kezelhetőek? Első lónak jó lenne? Vagy milyet ajánlotok?
2016. nov. 9. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
b+ ez az örökös fajtakérdés.. Van még értelme leírni h egyedfüggő? Már én unom komolyan,én érzem magam szarul h mindig ezt írom le. Mindegyik fajtában van ilyen is ,olyan is,ültem már lusta,tohonya ,kimondottan kényelmetlen lovaglású kisbérin,de olyanon is amelyik fogós volt,jobban is ugrott de nem volt az előzőhöz képest kezelhetőbb. Egy fajta,két külön egyéniségű ló. Első lónak jól belovagolt középkorú ,lehetőleg herélt,méretben és tudásban a lovashoz passzoló lovat kell választani. Minden fajtában találsz ilyet,még ATV -ben is !
2016. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van. A lovaknál a fajta szó mást jelent mint pl. a kutyánál. A Kisbéri fajtánál különösen nagy egyedi különbségek vannak, nem csak megjelenésben, de lovagolhatóság terén is.
2016. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!