Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudom megállapítani hogy...

Hogy tudom megállapítani hogy hányas kobak jó rám?

Figyelt kérdés
Felpróbáltam egy 55-57 cm-est de szorított, viszont a fejkör méretem 56 cm. Vagy az nem baj ha szorít?
2016. nov. 10. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kicsit szorít, az nem baj. Fontos, hogy ne lötyögjön! Menj el a boltba és próbálj fel többet. Ha kell, vegyél állíthatót. Olyannak kell lennie, hogy ha megrázod a fejed akármelyik irányba, ne mozogjon, ne lötyögjön, de vérkeringésed maradjon :)
2016. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Többféle típust kell próbálni, mert egyes típusok közt lehet nagy különbség, van amelyikből nagyobb kell, van amelyikből kisebb,illetve kialakításuk is más-más. Meg kell találnod számodra a legkényelmesebbet, mint írták se nem lötyög, se nem szorít. Ha van időd legyen rajtad 5-10-15 percet is, mert egy 2-3 órás terepen, ha kényelmetlen a kobak az a halál, de ha csak alkalmi lovas vagy, akkor se azért várd az óra végét, hogy megszabadulj a kobaktól.
2016. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!