Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek milyen lova van? Mi a...

Kinek milyen lova van? Mi a neve? Milyen színű kötőféket vettetek neki?

Figyelt kérdés

Az én lovam:Musztáng, pej, Riley, kanca, kék kötőfékje van. :)

Húgomé:Shetlandi póni, Fekete-fehér, kanca, piros kötőfék és Pamacs a neve(nem tudom miért. :D)


2016. nov. 13. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az előbb még egy Chilly nevű sárgád volt, és nem volt kötőfékje...
2016. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem? :D
2016. nov. 14. 06:23
 3/20 anonim ***** válasza:
Eddig csak lovat követelőző idióták voltak,mostmár van egy kötőfékmániás is.. Örülnél te ha egyáltalán kutyád lenne borjúkötéllel nem hogy lovad..
2016. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy. :D miért baj az, hogy kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen lova vam, és milyen kötőfékje? Amúgy van nekem és a húgomnak is lova, és 6kutyánk is van. Ne vádaskodj feleslegesen ;) látom te viszont unatkozol. :)
2016. nov. 14. 10:55
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha nem mindennap tennéd fel ugyanazt a kérdést még kicsit hihetőbb is lenne a hazugságod. Milyen kötőféke van ... Istenem de egy "értelmes" kérdés
2016. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy.... :D ha szerinted hülye kérdés, akkor ez van. Nem kötelező válaszolni. :)
2016. nov. 14. 12:27
 7/20 anonim ***** válasza:

1.: arab telivérem van. Szürke kanca. A neve Jegyes. Vele kapcaolatban már több kérdést is tettem fel. A válaszok uyanilyen gonoszak voltak mint amilyeneket most te is kaptál. Most éppen egy barackszinű kötőféke van.


Öcsém lova egy sportponi. Herélt. Apacsnak hivják. Az ő kötőféke khaki.


Apa lova egy szurke shagya arab herelt a neve Hetyke. Most egy tengereszkek kotofeke van.


Anya lova magyar felver. Májsárga kanca aki a Tündér nevet hordja. Neki fehér csomozott kotofeke van amit en vsomoztam de mar olyan retkes hogy inkabb barna mint feher.


Otodik lovunk csiko. A neve Ábránd. Kis vasderes. A kotofeke almazold. Ja es men.

2016. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Musztángod tuti nincs. 1.: nagyon ritka es drága, 2.: a musztáng nem kulon fajta. A musztángok elvadult lovak leszármazottai akiket spanyol hoditok telepitettek be Amerikába.
2016. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi :) biztis ők is gyönyörűek. :) USA-bol behozott és ott fogták be. :)
2016. nov. 14. 18:50
 10/20 A kérdező kommentje:
Es tudom, amit leírtál... :)
2016. nov. 14. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!