Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy mondjam meg az edzőmnek...

Hogy mondjam meg az edzőmnek hogy ugrani szeretnék?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ugrani szeretnék"

Mi olyan rendkívüli?

2016. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is tegnap mondtam meg neki. Azt mondta tavasszal kezdünk:). Igaz én úgy kérdeztem sokára ugratunk?
2016. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha nem ugratsz még, akkor nem is tartasz ott, és az edződ szól, ha már az jön. De megkérdezheted, hogy kb mikor lesz az, hogyan haladsz, stb.
2016. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom majd fog ugróedzést tartani ha alkalmas vagy rá és a ló is. Egyéb esetben meg nem fogja tartani a hátát senki miattad ha valami történik még 3 ezer forintért sem elhiheted.
2016. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YumiHU válasza:
Mond el neki, hogy érdekel az ugratás. Mi a véleménye róla, hol tartasz és mit kell tenned, hogy közelebb juss a célodhoz?
2016. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdés van-e lehetőség rá. Én is szeretnék ugrani, de nem tudunk,mert nincs alkalmas ló rá. Amelyik tudna szar a lába és nem akarjuk kockáztatni, hogy kis ugrásokkal is annyira terheljük, hogy hetekre kiessen.

Kérdezz rá, hogy ő hogy látja, hogy mikor tudsz majd ugrani.

2016. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket!
2016. dec. 8. 20:46
 8/8 anonim válasza:
Edzőbàcsi hopppp!!!
2016. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!