Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Befejezném a versenyzést de...

Befejezném a versenyzést de nem tudom hogyan mondjam meg szüleimnek, edzőmnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
8 éve versenyszerűen sportkaratézom - elég sikeresen - de már nem szeretem csinálni. Versenyek előtt görcsöl a gyomrom és rosszul érzem magam. Egyszer már abbahagytam és utána hiányzott ezért visszamentem. Az edzőm túl sok energiát tett az én felkészítésembe ahhoz, hogy csak úgy ne versenyezzek... Ezt nem tehetem meg vele. Jelenleg EB-re készülök, de már nem olyan fontos mint régen volt. Szüleim mindenben támogatnak és csak azt akarják, hogy nekem jó legyen. Ráadásul felvételizem és nem tudok a tanulásra koncentrálni :( Nekem nagyon fontos a jó továbbtanulás de nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni. Mit Tegyek?

2015. szept. 9. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt így ahogy van az illetékeseknek szépen mond csak el.

Meg fogják érteni. Noha lehet az elején még unszolnak majd, de a bogár már a fülükben lesz és ha más nem, a szüleid látni fogják rajtad a vergődést.

2015. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak hullámvölgyben vagy. Pár hetet szüneteltess, meglátod azután, összetudod majd egyeztetni a tanulással.
2015. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amiben az ember sikeres, azzal érdemes foglalkoznia... Ha még odébb van az EB, és nagyon eleged van, beszélj az edződdel, és egy-két hétig az edzőterem felé se nézz! Aztán ha már eljutottál odáig, hogy EB-re készülsz, még egyszer tedd oda magad! Ne hagyd kárba veszni a saját edzésmunkádat se!

Az jó, hogy gondolsz a jövődre és a továbbtanulásra. De tedd fel magadnak a kérdést: az edzések és versenyek idejét tényleg tanulásra fordítanád? (Az az idő valószínűleg elmenne másra...)

Mindenképpen beszélgess erről a szüleiddel és az edződdel is!

2015. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!