Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak ha a lovam nem...

Mit csináljak ha a lovam nem engedi magát simogatni?

Figyelt kérdés
Ha rajta ülök akkor is nagyon virgonc és engedetlen. Simogatni se engedi magát.
2016. dec. 20. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73 as idióta: Te egyáltalán mozogsz lovas körökben vagy csak képen láttál lovat?
2016. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hívjál belovaglót,"mert nem hagyja simogatni magát" . Vagy egy magát "suttogónak" nevező kóklert aki még annyit sem ért hozzá mint ti ezen az oldalon összesen :D
2016. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, tekintve, hogy azt írta, nem lehet megfogni, megérinteni, egyébiránt nyereg alatt se megy. Ergo veszélyes és képzetlen, a gazdája meg alkalmatlan rá, hogy önerőből korrigálja. De igazatok van, ne hívjon senkit! Csapja meg a vasvillával, majd megjavul attól.
2016. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Támogatom azt, hogy hívj hozzáértő emberkét.
2016. dec. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Szia! Szerintem is hívj hozzáértőkek ha nem sikerül megoldani, de előtte mindenképp olvass szakirodalmat ezzel kapcsolatban! Pl ilyen "suttogós" könyvek (egyet tudok is ajánlani: Lovak nyelvén). Próbáld meg elérni, hogy a paci tiszteljen és teljesen bízzon benned, onnantól sima az ügy :)

A simogatás is a tiszteleten és a bizalmon múlik (legalábbis egy része), tehát szerintem próbálkozz a suttofós módszerekkel, illetve lovaglás közben lassabb jármódban teljesen "uralni" (támaszkodjon; csináljatok hirtelen, de tudatos irányváltásokat stb.)

Sok sikert :)

2017. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
BIZALOM!!!
2017. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Engedd szabadon, had éljen vadlóként.
2017. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet hozzányúlni, akkor hogy nyergeled fel? Hogy ülsz rá? Nem értem.
2017. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én is így vagyok, és én sem értem

De talán a többi válaszolnak igaza van 🙂

2020. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!