Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A fontos dolgok SOS?

A fontos dolgok SOS?

Figyelt kérdés

Lesz egy lovam. De itthon. Nem kell leszúrni van tapasztalatom már van itthon két paci anyának,apának és az enyémre került utóljára sor.. Leíron amik úgygondolom hogy kellenek és kérlek egészítsetek ki.. Az is lehet hogy rendben van a lista de kicsit túl pörögtem ezen a ló kérdésen úgyhogy biztos szeretnék lenni abba hogy mindene meg van e

Egy istáló(inkább csak egy boxnak nevezném) de full felszerelt önitató stb.

Szörkefe

Gyökérkefe

Tajtékvonó

Patakaparó

Gumi\fém vakaró

Sörény\farok fésű

Pata zsír\olaj

Szivacsok

Vödrök

Széna háló

Legelő

Kötőfék,vezetőszár

Nyereg(felszerelt heveder,kengyel stb.)

Kantár

Nyereg alátét

Martingál\szügyelő

Persze kaja\víz széna,zab,korba árpa,néha egy vödör répa\alma

Szőrfény

Futószár

Voltizs heveder

Lábvédők

Fásli

Takarók téli\polár\eső

Kamásli..lószálítóba

Fülvédő

Edző pálya

Akadályok

Elsősegély fertőtlenítő stb.

Patkóló kovács\állat orvos száma

Legközelebbi állatklinika


Kb ezek vannak egy hét és jön a ló.. Nyereg kantár rá próbálva


2017. jan. 3. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez miért sos?

Egy heted ban felkészülni.

Olvasgass a neten.

2017. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szia szerintem még nyalósót vehettek:)
2017. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A boxába:)
2017. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg akarsz sporoli par ezert Ft-ot akkor voltizshevedert ne vegyel ahogy annyi takaro se kell ha nem istallozott a paci. Martingal se biztos hogy kell azt majd erzed ugy is a lovon, szorfeny szinten nem eletbevagoan fontos. Nekem kamaslim sincsen sima faslit raktunk a lora amikor hoztuk azota meg nem volt szallitva. Egyebkent meg ha van ra penzetek nyugodtan vedd meg ezeket mert egyik sem hulyeseg. :) sok sikert!
2017. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, Köszönöm mondom hogy túl pörögtem végül is elég sok ez a takaró :D a nyalósót Köszönöm teljesen elfelejtettem.. Esetleg írnátok pár jó márkát boltot?
2017. jan. 4. 13:10
 6/12 anonim válasza:
A decathlont én nagyon szeretem, van a style lovasbolt ami egy internetes oldal ahonnan lehet rendelni. Horze
2017. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagylovas pesten
2017. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó a listád :)

Lovasboltban tudok segíteni: kovácslovas, nagylovas, tanita lovasboltja, imagine, cleanhorse, KLP, Oxer lovasbolt, aranypatkó lovasbolt, lovasvilág, lovaspláza.. többit írták. Ezek online is fennvannak és boltjuk is van erre arra.

Sok sikert a pacihoz :)

2017. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Talán a kamáslit meg egy takarót kiveszek a listából:)

2017. jan. 4. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Irtad h van mar lovatok, szerintem boven tulporogted, nem igy lesz meg mindene, hanem hogyha törődsz vele es szereted, megadod amire vágyik. O szeretetre vágyik es torodesre, nem feltétlen arra, h fényes a szore az istállóban, vagy sem. Persze a megfelelő egészségügyi állapot elengedhetetlen.


Ahogy leírtad oket kb olyan, mintha meg a vasvillát kihagytad volna ha mar vödröt irtal. NYUGI! :)

2017. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!