Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregalátétből díszpárna?

Nyeregalátétből díszpárna?

Figyelt kérdés
Szeretem a lovakat, egy időben jártam lovagolni is. De sajnos már nincsen időm rá, meg hát a szinkronúszás is ugyan akkora szenvedély, ez meg ugye itt a városban. Nem kell kijárni városon kívülre... Na és most néztem a decathlon honlapját, ott láttam jó nyeregalátéteket. Mivel nincsen lovam, nem lovazok, így nem tudnám rendesen használni. És arra gondoltam, hogy párnát csinálnék belőle. Nyilván lenne segítségem is. Ez hülyeség szerintetek?

2017. jan. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség... de tény hogy unatkozol :D

Mi ertelme 10000 forintot kidobni hogy parnat varrj belole?

Mi ertelme lenne?

Attol meg mert lenne egy nyeregalatetbol varrt parnad mi kozod lenne a lohoz? Nem ertem mindegy. Ha ennyi folos energiad idod es penzed van akkor csinald ;)

2017. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából annyi még, hogy ha ránézek rögtön eszembe jutnának a lovastáborok, meg az a ló amelyik a szívemhez nőtt. És 3.990 ft-osból csinálnám ha egyáltalán egyszer megcsinálom, mert olyan volt sok ideig azon a lovon. És sajnos ez az, hogy nincsen időm a lovaglásra, meg úgy egyáltalán semmire. És köszönöm a válaszod.
2017. jan. 30. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem simán! A régi nyeregalátéteinket, mind 'megalkottuk' valaminek. Csináltunk belőlük párna huzatot, lábtörlőt, meg egy pici falu újságot is. (Mielőtt bárki azt gondolná, hogy ilyen igényteleneknek vagyunk, egy csomó ideig sikáltuk őket. :)) Szóval szerintem nyugodtan. Bár, szerintem, ha kellőképpen elszánt vagy, a válszoktól függetlenül is megcsináltad volna. :) Ami tök jó!
2017. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy suli időben nincsen időm ilyenekre. Na majd nyáron megcsinálom.
2017. jan. 30. 21:46
 5/5 anonim válasza:
Szerintem simán mi a lovardában takarót csináltunk belőle (6- szor kimostuk)
2017. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!