Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-ről rendelnék smiley...

Ebay-ről rendelnék smiley párnát. Valóban akkora méretben küldik, amit írnak, és tényleg ingyenes a postázás? Bővebben.

Figyelt kérdés

Rengeteg az eladó és az árban is jelentős különbség van ugyanakkora párna méretnél is. 32 cm-es van majdnem 2000 Ft-ért, de 1400-ért is, meg ennél pl. csak 1059Ft-ba kerül.

Link: [link]


De nekem a képek alapján, ahol csak 1 db van fényképezve, kicsinek tűnik, mintha ez csak 15 cm-es lenne. Mikor kb. 1-2 hónapja néztem, 700-1000 Ft körül a 15 cm-est árulták.

Ha regisztrálok az ebay-re, akkor a rendelés leadása után az eladó megkapja az adataim vagy ezt külön meg kell írnom? Ha nekem kell írnom, akkor az országunk nevét magyarul vagy angolul írjam? És kell-e a telefonszámom is megadnom?

Bocsi a sok kérdésért, de még nem rendeltem külföldről.



2016. jan. 31. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen akkora méretben küldik amekkora meg van adva, a linken 32cm-es (ez az átmérő nem a magasság)

Regisztrációnál minden adatot meg kell adni köztük a telefonszámot és az országot is(legördülő menü), utána nem kell vele foglalkozni az eladó mindig megkapja.

2016. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt tudom, hogy az átmérője, mivel kerek a párna. :) :)
2016. jan. 31. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!