Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet lovat venni?

Hol lehet lovat venni?

Figyelt kérdés

Fríz,1-2 éves 200.000 Ft körüli,hobbiként használható kancát szeretnék.Oldalakat küldjetek lécci,egyenlőre csak nézelődnék,de még sehol sem találtam megfelelőt.

Köszönöm előre is.


2010. máj. 7. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tisztavérű papíros frízt nem találsz ennyiért...

max fríznek látszó sodrit, de azt is inkább 500ért.

egyébként lovasok.hu.....

2010. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

FajTAtiszta Fríz lovat NEM fogsz kani 200.000.- ért !-_-'

ppfff.... már ne is haragúdj , de ezt most komolyan kérdezed ?? Fríz félvér nem lesz jó ?? Esetleg valami másik Fajta ??

2010. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha frízt akarsz mindenképp akkor ahhoz az összeghez még csapjál hozzá 1-2 milliót és kapsz is. Mert az alatt nem kapsz rendes papíros fríz lovat.


Amúgy hobbilónak szerintem nem is kell ilyen fajtát választani. Annyi aranyos eladó hobbiló van hogy nem igaz, nézz szét ezeken a helyeken:


lovasok.hu

lovak-lovasok.hu

stb...

2010. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te, 200ért NORMÁLIS lovat nem kapsz, nemhogy frízt! Félfrízek 500tól, fríz csikó 800-1milka, ami tud is valamit 1,5-2,5 milka.


lovasok.hu-n van a legtöbb ló.

2010. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt kezdődik a Fríz ! Nem 200.000.- nál :S


[link]

2010. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem csak frízre gondoltam,azt elfelejtettem odaírni...amúgy láttam ennyiért frízt,már elnézést...de az másra volt tenyésztve,vagy sokkal idősebb volt...
2010. máj. 7. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:

ha ennyiért láttál fríz lovat az vagy valami beteg példány volt amit megpróbáltak rásózni valakire vagy olyan idősebb példány akit már kihajtottak és várhatóan nem sok mindent lehet már kezdeni vele.


írtad hogy más is érdekel itt van néhány:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



ésmég tucatnyi hirdetés itt:

[link]

2010. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs most a lovaknak ára, úgyhogy 200ért ha elég ügyes és szerencsés vagy remek lovat tudsz venni. De a frízre még gyűjtögess kicsit:)
2010. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és mire volt tenyésztve az a fríz? ami papíros volt, használható (tehát nem kehes, vagy sánta....) és 200000ért adták?

Nem kötözködök, csak kíváncsi vagyok :)

2010. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én őszintén nem ajálom h 500 alatt vegyél lovat mert én is 200 körül akartam de kb olyan selejtes lovakat találtam akik az inerneten normálisnak tüntek h az csak na.. de aztán megtaláltam a jót csak kicsit drágábban :)
2010. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!