Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jobb kézen lovaglás? 😕

Jobb kézen lovaglás? 😕

Figyelt kérdés
Jobb kézre vágtában a lovam merev és jobb kézre én se lovagolok biztosan, mit tehetnék? 😏😶😕
2017. márc. 5. 14:03
 1/6 piriiiii ***** válasza:
Gyakorlás. Futószáron szoktasd a lovat jobb kézre.
2017. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dolgozz vele többet jobb kézen. Földről is és nyeregből is menjetek többet ebbe az irányba, csinálj sok hajlítást vele, kiskör, nagykör, ívek lovaglása. Futószáron is legyen hajlítva a lovad, ott is szűktsd, tágítsd a kört mind3 jármódban. Te is fejlődni fogsz. Nekem is a jobbra vannak gondjaim, de annál többet kell arra lovagolni, hogy hozzá ügyesedünk a másik oldalhoz. Mindig azt kell fejleszteni, ami problémásabb gyengébb. Nem mondom, hogy egyszerű menet, de idő, türelem és kitartás kell hozzá.
2017. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok átmenet jármódok között és jármódokon belül, sok kézváltás és nagyon sok fordulat, ív lovaglása mind a két kézre. Ezen kívül a hosszhajlítások sokat segíthetnek, illetve az engedtető-lazító gyakorlatok.
2017. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lol😝
2017. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a dolog elég körülményes lehet, inkabb ülj rajta ugy egyszerubb mint kézen állva
2017. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!❤

Utolsónak: Jajj te!😄 Ne arra gondolj.. Eddig is ülve lovagoltam😄😘

2017. márc. 5. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!