Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit keres egy lovasz?

Dori445 kérdése:

Mennyit keres egy lovasz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a lovakat es lovas szakkozepbe szeretnék menni de mivel egyetemre is akarok menni ezert megeri e olovas szakközepbe menni es utana felvesznek e egyetemre meg az is kicsit beleszol a dolgokba hogy kitünő tanulo vok ezert igy megjobban nem tom mivel szeretem a lovakat velük akarok dolgozni de közbe nem tom meg lehet ebbol elni es hogy kesobb egyetemre bejuthatok e ezzel az állatorvosit céloznám egyetemkent es meg lehet e belöle normalisan elni a bábolnai iskolát neztem ki es ott ha mindenigazkapunk erettsegit ezert lehetseges e hogy babolnarol be lehet jutni az egyetemre állatorvosira?
2017. márc. 10. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
80-100 körüli éhbér,de teljesen feketén. Van h ki se fizetik őket. Nem tudom hányszor kell még leírni a témát..
2017. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Egy jó, megbízható lovász azért ennél jóval többet kereshetne, csak aki jó és megbízható az rendszerint mást dolgozik lovak körül. Az a baj, hogy a szeretem a lovakat az kb. arra elég, hogy felsöpörd az istállót, mert már trágyázni sem olyan egyszerű és fizikailag sem bírja mindenki. Lósimogatásért nem fizet senki. Lovaglásért meg csak a versenyzőknek fizetnek.
2017. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon a munkaadók 90%-a nem azt nézi,milyen képzettsége van a lovásznak,hanem hogy minél kevesebb pénzért vállalja a munkát.Miért jelentene be,ha jön a román vagy egyéb "vendégmunkás"vagy valami lecsúszott alkesz,aki fillérekért,napi egy üveg borért meg egy doboz cigiért megcsinálja a munkát?És nemcsak a lovakat látja el,hanem kiganézza a disznókat,felássa a kertet,kifesti a tulaj házát stb.A szálláskörülményekről meg talán ne is beszéljünk.
2017. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Lepontozhatod ezt is, de én nem szeretném, ha a lovaimat egy "román" csinálná egy üveg piáért. (nem a románokkal van bajom, hanem az üveg piáért dolgozó igénytelen tahókkal, amikből magyar is akad bőven). Inkább fizetek többször annyit egy megbízható embernek. Illetve fizetnék, ha találnék. Nagyon nehéz olyan embert találni aki becsületesen, szépen dolgozik, bírja is és nem késik órákat minden második nap.

Mindegy, a lényegen nem ez, hanem az hogy nem Bábolnán fogsz olyan tudást kapni pár év alatt, amivel szuper lovasállásod lesz amiből telik majd egyetemre, autóra, meg lakásra ez sajnos tény.

2017. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Lehet h te fizetnél és megbecsülnél egy jó szakembert,de ameddig a lovardavezetők 98 százaléka azt csinálja amit a 3. válaszoló pontosan leírt,addig édes kevés a te hozzáállásod. Egy fecske nem csinál nyarat. Lehet van közöttük olyan aki nem is akar semmit csinálni,de legtöbbször ez a "meg van fizetve nálunk a lovász,jó élete van" duma csak egy hazabeszélés,ha megkérdeznék azt a szerencsétlen lovászt is ,teljesen mást mondana. És persze,egy szakképzett ember aki valóban lovász tudja melyik lónak milyen takarmányozás kell,ha látja h sánta nem teszi ki azért "mert neki azt mondták" stb. De itt csak lecsúszott lovásznak csúfolt ,segédmunkások vannak,akik fillérekért megcsinálják az egész szart amit rájuk sóznak,pár havonta cserélődnek ,egyik jön,megy,megint jön egy a helyére ,az is továbbáll stb.. addig sem lát bele a tulaj piszkos dolgaiba,még jó is neki h buta,iskolázatlan embereket vesz fel,mert azokkal megtudja csinálni h nem fizeti ki,kihasználja a védekezőképtelenségüket ,ha meg nagyon elfajul mégis a dolog,letagadja h nála dolgozott mivel semmilyen nyoma nincs hivatalosan. Jelenleg ez van itt,és tróger vagy nem tróger,teljesen mindegy,ha akarja az illető h a lova alól ki legyen szedve a szar ,fizesse meg ,vagy csinálja meg saját magának.
2017. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!