Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy fehér Andalúz hogyan...

Bánki Ani kérdése:

Egy fehér Andalúz hogyan maradhat mindig hófehér?

Figyelt kérdés
hogy tud hófehér maradni? Ja és még az is érdekelne hogy az a narancssárgás-barnás fehér sörénnyel ló milyen színű rövidebben?
2017. márc. 24. 17:39
 1/10 A kérdező kommentje:
És azt lehagytam hogy melyik ajánlottab első lónak?
2017. márc. 24. 17:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Fehér ló az, amelyiknek rószaszín a bőre, fehér a szőre. Ezen kívül, ha szürkés a bőre, és fehér a szőre, akkor szürke. Szürke akkor is, ha nem látsz rajta semmit, és szürke akkor is, ha sárgás, feketés szőrszálak is megtalálhatók. Illetve vannak olyan lovak, amelyek deresnek vagy almázott deresnek "indulnak" vagy mondjuk legyesszürke, ahogy öregszik, úgy "fakul".
2017. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor már szerintem tudom milyen lovam lesz :)
2017. márc. 24. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A jó lónak se színe, se fajtája.

Ellenben engem komolyan aggasztana a helyedben, hogy felelőssége készülsz vállalni egy állatért, amiről alapvető dolgokkal sem vagy tisztában.

2017. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem ! Már tudja ,hogy 4 lába van de mégse asztal ! És lefogadom kiolvasott 2 könyvet is !!
2017. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

az a narancssárgás-barnás fehér sörénnyel ló milyen színű rövidebben?


Szóval úgy érted, hogy a testén lévő szőr a barna egyik árnyalata, a sörénye pedig fehér?


[link]


Izabellafakó, másik nevén palomino :)

2017. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Első lónak mindenképpen angol telivér csődört válassz. Lehetőleg legyen nyers, de az se baj ha előtte galoppló volt. A színe legyen cremello vagy sima pej, de akkor legyen zöld lábú és csóka szemű.
2017. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem erre gondol. A szín neve perlino, ez egyfajta fakó. Semmi köze a szürkéhez, fehér meg nincs maradjunk annyiban. Max cremello, vagy albino.

2017. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán ez jobb link:

[link]

2017. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És azt lehagytam hogy: Teljesen komolyan ez alapján akarsz első lovat választani?! Remélem csak valami lovasjátékról van szó, és igazából nem kapsz még lovat, amíg fel nem tudod ismerni a lovak valódi értékeit.
2017. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!