Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon szeretnek elkezdeni...

Nagyon szeretnek elkezdeni lovagolni. Székesfehérvár környékén keresnék olyan lovardát. Sokat hallottam a Kunos lovardáról például. Valakinek van valamilyen tapasztalata róla? Vagy esetleg másik jó lovardáról a közelben?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 14:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet keverem, de annak a lovardának nincs fedetje, nem? Szerintem elég fontos, hogy egy lobarda tendelkezzen vele, vagy esteleg legyen 4 évszakos talaj kinti pályán. Én a Fehér Patkó Lovasudvarba járok, 2 fedettel rendelkezik, akadálypályák, kintipályák. A lovak és az edzők is kiválóak, én azt tudom ajánlani! :-)
2020. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sassszem ***** válasza:
A Miltom farmra menjél lovagolni az annán lehet lovagolni. A töb Ági nénihez menjél. Ő nagyon An oktató
2020. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sassszem ***** válasza:
A Miltom farmra menjél lovagolni az annán lehet lovagolni. A többi lóról nem mondok véleményt, ha kiváncsi vagy rá, gyere privátba. Ági nénihez menjél. Sípja Ágnes Ő nagyon aranyos, kedves.
2020. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!